in zekere mate kan ik hiermee gelijk en ongelijk geven.
voor mij telt dat een klant voor meer dan 90% voor de verkoper koopt. het contact is goed, dus het contract is goed. Er wordt correct gehandeld en er zijn no nonsens sales talks.
dit gaat wel niet voor iedereen op, wel voor mij! als wanneer je te lang rond de POT draait dan wordt je gezien als niet kunnen afsluiten of die zichzelf en anderen bezighoud.
een gezegde die ik voor mezelf en voor mijn directe omgeving gebruik is: '' je hebt niet het recht om niks te doen, je hebt wel het recht om u zo nuttig mogelijk te maken ''
social talk, ja, pas na het afsluiten van een contract en dan nog kort, zeer kort.
Reactie: Om bewuster van je lichaamstaal te worden en het effect van anderen op jouw nonverbale gedrag; geef ik heel concreet trainingen met maskers. Deze maskers staan symbool voor een kwaliteit of valkuil binnen de communicatie. Het is voor de deelnemers erg leerzaam en praktisch om op deze wijze aan lichaamstaal te werken. Kijk voor meer info op mijn website.
Reactie: Een diploma zegt eigenlijk niet zoveel in tegenstelling tot wat men meestal denkt
Bijvoorbeeld, er zijn genoeg HBO mensen die het niveau van een MBO man niet halen
Tegen praktijk ervaring kan geen scholing op
Mensen die 20 jaar iets doen hoef je echt niet meer schoolse basis kennis bij te brengen
Maar we leven in een samenleving waar papiertjes alleen tellen.......vakmanschap heeft blijkbaar geen waarde meer
Reactie: In de loop van de jaren heb ik heel wat vermogensbeheerders versleten, ik heb er per saldo niet zo veel mee verdiend. Hoge kosten, slechte performance waren hier debet aan. Het was altijd wel wat. Mijn bank bakte er ook niet veel van. Mijn ervaring is dat men in principe overal hetzelfde doet. Ik had het wel gehad met dat vermogensbeheer, totdat ik een paar maanden terug op de website kwam bij eindelijkrendement. Ik heb me in de materie verdiept en ik moet bekennen er ging en wereld voor me open. Ze zijn weleens waar geen vermogensbeheerder maar hun systeem legt me geen windeieren. Als ik kijk naar wat ik in het verleden heb verdiend middels vermogensbeheer of dit, geef me dan het systeem van eindelijkrendement maar. Per saldo hoef ik er niets aan te doen, het kost me geen tijd. Alles verloopt automatisch via mijn brokerrekening. Ik kan me blijven focussen op mijn bedrijf en sinds 3 maanden is er elke week winst bijgeschreven zonder een vinger uit te steken. Dit is echt super. Voor mij is het een mooie geldmachine. Ze doen het net anders maar wel veel beter dan de concurrentie. Ik ben blij dat ik er gebruik van kan maken en dat dit sowieso bestaat. Een echte aanrader voor wie opzoek is naar een (beter) alternatief voor vermogensbeheer of privatebanking.
Reactie: Ook ik ben onlangs tegen deze problematiek aangelopen.
20 jaar ervaring in de ouderenzorg.Ook ik beschik niet over de juiste papieren. Zelfs voor niveau 2 kom je niet in aanmerking.20 jaar praktijkervaring stelt dus ineens niets meer voor.Sinds 4 jaar ben ik werkzaam in de kinderopvang als pedagogisch medewerker.Gezien de huidige ontwikkelingen overweeg ik om terug te keren naar de zorg.Ik ben kostwinner en 53 jaar oud.
Francien Swinkels.
Prachtig initiatief jouw website! Zou graag in contact komen met je. Ik ben oprichter van de website www.neemontslag.nl en ik zie aansluitingspunten. Kan op je website helaas geen contact gegevens vinden.
Reactie: Ik snap de attitude van deze verkopers echt niet. Als ze al geen telefoonnummer of naam willen achter laten vind ik het in ieder geval al niet meer interessant om ze nog verder contact te hebben.
Reactie: Mooie uitspraak is dat: 'een Cruyffiaanse uitspraak'. Die had ik nog niet eerder gezien. Je hebt gelijk dat je meestal zelf wel inziet als je niet meer goed op je plek zit, maar soms blijf je wel zitten totdat je iets anders hebt, met vooral de financiele aspecten van je baan in het oog.
Herkenbaar dit artikel.
Ook ik was een manager bij een bekend Nederlands bedrijf totdat ik er bijna letterlijk bij neer viel. Teveel life changing events in een te korte tijd in combinatie met enorme stress op het werk.
Een van de zaken waar ik mij nu over verbaas als ik terug kijk is dat ik mij schaamde voor mijn probleem. Dit heeft het uiteindelijk erger en erger gemaakt. Dit is voor mij uiteindelijk een reden geweest mijn ervaringen te gaan delen op www.symptomenburnout.eu teneinde mensen te waarschuwen. Je bent ver van huis als je te ver gaat...Pas op!
Reactie: Wordt er bijvoorbeeld veel gestolen of gefraudeerd binnen uw organisatie, dan mag uw werkgever onder bepaalde voorwaarden gebruikmaken van een verborgen camera. Dit wordt heimelijk cameratoezicht genoemd.
Voorwaarden verborgen camera
Uw werkgever mag alleen een verborgen camera gebruiken als hij aan de volgende voorwaarden voldoet:
Het lukt uw werkgever niet, ondanks allerlei inspanningen, om een eind te maken aan de diefstal of fraude.
De controle met de verborgen camera is tijdelijk (permanent heimelijk cameratoezicht is nooit toegestaan!).
De inbreuk op de privacy van de werknemers is zo klein mogelijk. Cameratoezicht in het toilet bijvoorbeeld gaat dus te ver.
Uw werkgever informeert de betrokken werknemers achteraf over de controle met de verborgen camera.