zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Vijf tips tegen fileleed

J.Ricks   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Ik verzacht het fileleed heel anders. Lekker ontbijtje, gezellig de radio dan een stukje cursus via cd of een luistercd.
Als het erg lang is even bellen met moeder of een zus....
Soms rijd ik 45 minuten extra per rit en soms 20.
's middags neem ik wat muziek en soms dicteer ik wat in een recorder om de dag af te sluiten...
Het is nu eenmaal zo.
 

Salesblog: Je oren laten hangen naar de klant is zakelijke zelfmoord

Astrobin   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Klantgerichtheid en/of het zijn naar de klanten: De Media-markt(en) die om de andere dag om onze oren/ogen worden geslingerd als trainers die altjd wel een slaatje eruit ''kunnen'' slaan dan wel de TV ook hard nodig hebben bij het mediaal overbrengen van succesen. Altijd weer zo'n mooi voorbeeld te vinden die alles zegt binnen, jawel 30 sec.!!
 

'Power-koppel' rukt op

J.   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Wanneer je als koppel een eigen bedrijf opstart heb je pas echt een powerkoppel. Samen alles doen. Lijkt mij ook de ideale situatie als je goed met elkaar kunt samenwerken.
 

Grote bedrijven nemen Second Life erg serieus

Dave   |    |  14 oktober 2008
Reactie: SecondLife blijft groeien zowel in de economie als in de ''actieve'' gebruikers.

Als je echt weet hoe het medium werkt kan je er héél erg veel uit halen wat betreft B-2-B.

Het is maar net hoe je het gebruikt...
 

Ik kom niet verder in deze organisatie. Wat nu?

Marcel Ballemans   |    |  14 oktober 2008
Reactie: typo:
overtuigd
 

Vijf tips tegen fileleed

Matthijn   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Meer asfalt zou inderdaad ook helpen. Goed punt Arno. Sinds de jaren '70 is onze bevolking met zo'n 5 miljoen mensen toegenomen. Het huidige wegennet kan dat niet bolwerken. Rondwegen zijn ook een goede manier op files (in steden en dorpen) te bestrijden. In Spanje zijn hier goede voorbeelden van te zien.
 

Transformeer negativisme in uw organisatie

Simon   |    |  14 oktober 2008
Reactie: O.M. Thompson hoe is de test gegaan? Het is inmiddels meer dan drie weken geleden.

Nog wat extra informatie over het gebruik van water. Zie hiervoor mijn eerste bijdrage. Het is namelijk het water dat je beïnvloed tijdens deze test waardoor het andere microbiologisch gedrag wordt veroorzaakt.

Wetenschappelijk is het bovenstaande gedrag van water aangetoond en Johann Grander heeft hiervoor verschillende wetenschapsprijzen gekregen. Net zoals Dr. Masaru Emoto zijn werk wetenschappelijk heeft uitgevoerd. Hij beïnvloede water met muziek, woorden (liefde, haat, respect enz.. en in verschillende talen) en gedachten. Het behandelde water vroor hij in en maakte vervolgens foto's van de ijskristallen. De resultaten zijn in verschillende boeken met prachtige foto's van ijskristallen te zien en te lezen. Lees hiervoor ''Water Weet het Antwoordt'' ISBN 90-202-8370-7 of ''De Boodschap van WATER'' ISBN 90-202-8395-2.

In Duitsland lopen ze iets verder voorop als in Nederland. Het gebruik van deze wetenschap wordt daar al meer als normale bedrijfsvoering gezien. Zo heeft laatst de B.A.U.M (Bundesdeutscher Arbeitkreis für Umweltbewusstes Management) de werking van de Grander®technologie bevestigd. Bij de B.A.U.M zijn meer dan 500 (inter)nationale bedrijven (o.a. Lufthansa, Siemens, Daimler Chrysler, Dr. Oetker, IKEA, enz..). De studie werd uitgevoerd op 32 toepassingen en werd beoordeeld op: doet het waarvoor het is aangeschaft en is er een besparing op kosten te realiseren. Meer dan 95% van de bedrijven gaf aan dat het goed tot zeer goed voldeed aan waarvoor men het had aangeschaft. Investeringen bedroegen tussen de €2000,= en €50.000,= en werden in een periode van 15 maanden tot 4 jaar terug verdient. Toepassingen o.a. in klimaatbeheersing van fabriekshallen en kantoren, industriële koelinstallaties, voedingsindustrie, zwembaden enz.. Besparingen werden gehaald in energiekosten, waterbesparing, reductie chemicaliën en onderhoudskosten.

Willen jullie meer hierover weten neem dan met mij contact op of vraag een open reactie op het forum.
 

Manager is nergens zonder partner

p. zwart   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Een levenspartner (want daar wordt volgens mij naar gerefereerd) hoeft niet perse de juiste persoon te zijn voor eventuele feedback/ondersteuning. Een goede vriend of familielid heeft ook overduidelijk meerwaarde in het (bij)vormen van een mening/besluit.

Hoe open sta je voor meningen (en het delen van je gedachten) tegenover mensen uit je directe omgeving en hoe neem je dit mee in je besluitvorming? Dat is volgens mij de hamvraag.

Ik zit zelf in het MT en heb zeker twee mensen in mijn directe omgeving waar ik heel goed mee kan praten en waar ik heel graag naar luister. Dit sterkt mijn denk- en werkvermogen zonder mijn eigen mening hierbij te ondermijnen.
 

Denk klein! Over de voordelen van simpele verandercommunicatie

jan wessels   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Prachtig artikel; helder geschreven! Ik heb het artikel doorgestuurd naar een communicatieadviseur die ik erg goed ken (mijn partner). Een opmerking: ik heb wel eens artikelen van Jay Cooger gelezen maar die munt niet bepaald uit in beknopt schrijven.
 

Economische crisis staat energiebesparing in de weg

Henk Daalder Windparken Wiki   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Bedrijven stappen echt wel over op goedkopere duurzame energie, of doen aan energiebesparing als dat inderdaad geld oplevert.
Het probleem is de monopolie positie van energie bedrijven en hun netwerk.
Die energiebedrijven zijn eigenlijk van de lokale overheden, zijn zorgen er wel voor dat gebruikers niet kunnen overstappen op goedkopere bronnen. O.a met hun monopolie in het netwerk.
Zo kan een bedrijf alleen een windpark elders exploiteren als het de stoom van zijn eigen windmolens eerst verkoopt aan het energiebedrijf, en daarna weer terugkoopt voor een veel hogere prijs, in de meterkast van het bedrijf.

De netwerkbedrijven houden het netwerk dom (met 50 jaar oude techniek) en alleen gericht op de grote centrales, zo drukken ze decentrale opwekkers uit de markt. Dat is alleen goed voor de fossiele omzet van hun eigen centrales.

Netwerkbedrijven moeten als nutsvoorziening een transaparant net aanbieden, het moet met elektriciteit net zo gemakkelijk gaan als met je auto de weg op rijden.
 

'Meer koopkracht in 2009’

Matthijn   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Ik ben erg benieuwd in hoeverre de opkomende BRIC economieën de huidige crisis opvangen en het negatieve effect kunnen wegnemen. In India alleen al worden de komende decennia meer dan 400 miljoen huizen gebouwd. Dat is meer dan de VS na de tweede wereldoorlog heeft gebouwd. Dat is dus goed nieuws voor leveranciers van grondstoffen en materieel.
 

Manager geniet stiekem van de crisis

Matthijn   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Elke bedreiging vormt een kans. In tijden van crisis beraden mensen zich over hun positie. Dat kan het moment zijn dat ze een nieuwe wending willen geven aan hun loopbaan, relatie of onderneming.
 

Haantjesgedrag manager zit in de genen

JJT Hensen   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Juist die haantjes hebben dat talent en dit wordt door anderen ontdekt. Waarom komen ze anders op die positie terecht? Zijn ze juist door dat hanengedrag een talentvol leider of zijn ze meer bezig om het hanenego op te houden? Ik weet het niet. Ik heb de ervaring en daardoor ook mijn oordeel dat het haantje vaak wat mist en dat is meer zichtbare leiderschap met echte visie in combinatie met de eigenschap om ook in de goede zin van het woord een knuffelbeer te zijn.
Iemand die ooit vervelende besluiten moet nemen en ook erg toegankelijk is voor degenen die last hebben van zo,n besluit.
'De manager neemt zelden lunchpauzes'. Jammer.... een uitgelezen kans om naast de medewerker te zitten en ook de andere kant van de manager te laten zien, nl de mens die als kuddedier met een primaire behoefte bezig is.
We zijn nou toch met de dierentuin bezig.
 

Ik kom niet verder in deze organisatie. Wat nu?

JJT Hensen   |    |  14 oktober 2008
Reactie: Nog een aanvulling.
Ga netwerken, ook bij jouw eigen bedrijf. Laat je niet door jouw meerdere beperken, neem de regie in handen en maak ook bij anderen jouw ambitie bekend. Deel met de mensen over wat je denkt en wilt op een subtiele manier. In beweging zijn maakt je opvallender. Deel jouw gedachten hardop tijdens informele bijeenkomsten en ganggesprekken. Vind andere mogelijkheden om te netwerken. Courage!
 
< vorige 1518 1519 1520 1521 2479 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10