zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Nederland doet mee aan project Jongeren Op Gezond Gewicht

Daphne Ketelaars   |    |  3 mei 2011
Reactie: Goed verhaal. De landelijke bedrijfspartners van JOGG zijn: Albert Heijn, Albron, FrieslandCampina, Nutricia, Unilever en ZilverenKruis Achmea.
 

Van talent naar competentie

Ad de Beer   |    |  3 mei 2011
Reactie: Ronnie,
We zijn het eens. Ieder mens is bijzonder, ieder mens is speciaal.
En daarom kunnen en mogen we mensen niet in hokjes duwen, vastzetten in gedetailleerde functieprofielen in rigide tot 4 cijfers achter de komma georganiseerde structuren.
Voor Cruijff geldt dat hij een zeer bijzondere combinatie van talenten heeft die samen met zijn persoonlijkheid en passie tot een uniek mens geleidt heeft.
Maar dat geldt voor iedereen.
Bedrijven die geen oog hebben voor de verborgen krachten van mensen verspillen kapitaal en zijn daarom niet echt slim bezig.
 

Van talent naar competentie

Ronny Sudiono   |    |  3 mei 2011
Reactie: Als je zegt dat talent bijzonder is dan sluit je daarmee uit dat iedereen talent(en) heeft, tenzij je tegelijkertijd zegt dat iedereen bijzonder is. Voor mij is talent te vergelijken met ''iets'' wat nog geen echte naam, substantie en vorm heeft, maar wel altijd al bestaan in ieder mens. Een zaad van een plant is voor de meeste mensen ''ondefiniëerbaar'' als bijvoorbeeld de denneboom die al uitgegroeid is en als zodanig herkenbaar is via soorten determinaties en algemene opvoeding. De zaad is dus het talent van/in de denneboom, en is als zodanig vooralsnog onherkenbaar voor de meeste mensen. Talent spotten en ontwikkelen kan inderdaad alleen gebeuren via/met Zorg en Aandacht. Marinus Knoope waarschuwt ons om talenten (net als ideëen of verlangens trouwens) te koesteren: in de eerste 3 of 4 fasen van zijn 12 fasig Creatie Spiraal zijn de fasen Wensen, Verbeelden, Geloven, en Uiten uiterst belangrijk voor talentontwikkeling. De beweging van Wens/Verlangen naar Uiting hoeft hierbij niet sequentieel, rechtlijnig en eenmalig te zijn, het kan ook vaak een slinger en heen/weer bewegingen zijn, alvorens te Uiten dus. Zonder onze Zorg en Aandacht is dat talent ook altijd al wel aanwezig, maar inderdaad zal het niet verder groeien. Je moet dus niet te snel willen pronken met je talenten, timing is king! Kortom: ik ben het met je eens over de bijzondere karakter van talent, maar wel in die zin dat iedereen bijzonder is. Waarschijnlijk vinden we het dan bijzonder omdat we er nog geen naam en vorm aan kunnen verbinden. Talent is dus dat naamloze, ongrijpbare, kwetsbare, universele mens die iedereen al van oorsprong is, niet de Johan, de Cruijff, enzovoorts, het vlees, competentie en kwaliteit geworden talent.
 

ABN Amro blijft gewoon zaken doen met familie Bin Laden

ronald huisman   |    |  3 mei 2011
Reactie: Lekkere jongens die ABN-AMRO, maar dat wisten we al! Deze Graai Bank veronderstelt......ja natuurlijk! Waar big money te halen valt wil Gerritje wel mee doen, alleen brengen en hun (wettelijke, zorg-)verplichtingen, daar zijn voor hun ''arme nederlandse klantjes'' daar zijn ze niet zo happig op. Mijn case: al 4,5 jaar dispute met deze Oplichters Bank. Kijk ook op www.gerrit-zalm.com. Ik krijg nog 19.000 beleggings winst van ze. En de Nederlandse Belasting Betaler? hoeveel miljard was 't? Slaap lekker Nederland, ABN-AMRO we komen er nog wel achter.
 

Vijf tips voor een perfecte profielfoto

HansiPapparazzi   |    |  3 mei 2011
Reactie: Citaat: ...Daarvoor hoeft u heus geen dure fotograaf in te schakelen of een peperdure camera aan te schaffen...Natuurlijk kan een fotograaf hier uitstekende diensten bewijzen. Het is immers een beroep. Waarom u hem met een simpel bijvoeglijk naamwoord en in een adem duur noemt, is mij een raadsel. Een fotograaf levert een product. En dat wordt gewoon betaald. Daar is hij voor opgeleid. Niets meer en niets minder Net zoals de camera in uw artikel opeens peperduur wordt. Een beetje camera heeft gewoon meer mogelijkheden. En ja, daar zit een prijskaartje aan. Maar geloof me, peperdure camera's bestaan niet meer.
 

Acquisitie: de prospect wil eerst meer informatie hebben

Lucinda Douglas   |    |  3 mei 2011
Reactie: Ik doe acquisitie voor een aantal bedrijven. Keer op keer maak ik dit mee. Inmiddels bellen wij eerst om interesse + mailadres te vragen en pas in de tweede fase praten wij verder over het product of dienst. Willen mijn klanten dit niet, kunnen ze ook kiezen voor een mailing per post + gadget. Dat werkt vaak beter.
 

Autobezitter kiest bewust voor duurdere autoverzekering

Sjoert Stel   |    |  3 mei 2011
Reactie: Om dit te ondervangen hebben wij een verzekeringsproduct laten maken die ondanks oudere leeftijd (of eigenlijk juist door oudere leeftijd) van de auto toch vervangingswaarde krijgen bij total loss.
 

Elf tips om zoveel mogelijk uit uw ontslag te halen

Ivo   |    |  3 mei 2011
Reactie: Neem toch een goede adviseur om ratio van emotie te scheiden, hoezo wettelijk heeft u enige weken de tijd te tekenen: wat is dat voor onjuiste opmerking? En daarom dus die adviseur, betaalt zich dubbel en dwars terug.
 

Autobezitter kiest bewust voor duurdere autoverzekering

jan verhagen   |    |  3 mei 2011
Reactie: Wie bepaalt wat het criterium is voor de dekking die ik als consument voor mijn auto moet kiezen?
Dat ben ik nog altijd zelf.

De in het onderzoek gebruikte norm, leeftijd van de auto is zeer discutabel. Voor mij als verzekeringnemer is de vervangingswaarde en mijn financiële positie bepalend voor de keuze. Heb ik niet het geld om direct een vergelijkbaar vervoermiddel aan te schaffen, dan neem ik de meerkosten van de premie graag voor lief.

Verzekeren is geredeneerd vanuit de klant ongewenste risico's afdekken en niet een rekensommetje.
 

Hoe laten we medewerkers beter presteren?

Dieneke   |    |  3 mei 2011
Reactie: Prima artikel. Bij mijn klanten komt dit thema regelmatig naar voren. Als specialist in renderend personeel wil ik hier nog op aanvullen dat het maken van concrete afspraken met je medewerkers (bv wat blijf je hetzelfde doen, wat ga je anders doen, wat gaan onze klanten daarvan merken, enz.)de verandering meer levend gaat maken. Vaak beloven mensen goed bedoeld verbetering maar wordt (door de manager) ''vergeten''er conreet handen en voeten aan te geven.
Dieneke Hendriks, eigenaar CarrièreFit
 

Het ZZP-drama

Civile   |    |  3 mei 2011
Reactie: @ Alfred Griffioen

Het is een hele gezonde stelling die absoluut zou werken. Helaas is het maar al te waar dat menig zzp-er niet de kennis en kunde heeft dit soort initiatieven van de grond te tillen omdat men daar gewoonweg de achtergrond niet toe heeft. Bovendien vereist dit de nodige tijdsinvestering, iets wat de meesten ook niet echt hebben.

Het werkelijke probleem is het gegeven dat er mensen denken beleidsmatig kennis en kunde te hebben zaken dusdanig te orkestreren dat dit een regelrecht gevaar voor de zakelijke continuïteit aan het worden is en diegenen die denken hiervan de 'vruchten' te kunnen plukken de werk en opdrachtgever, is evident.

Ik kom menig zzp-er momenteel tegen die gewoonweg weigeren voor die lage tarieven aan de slag te gaan die een opdrachtgever nog maar wil betalen voor vakwerk. Ik kom ook steeds meer Detacheerders tegen die weigeren mee te doen aan die onmogelijke invulling waarbij opdrachtgevers proberen verschillende disciplines in één functie te stoppen.

Je ziet in elk geval wat de gevolgen zijn voor zowel de zzp-er persoonlijk en de economische schade. Dat dus veroorzaakt door stupide en incompetent beleid. We zijn nu eenmaal geen VS en laten we het in hemelsnaam niet hebben over gelegaliseerde criminaliteit a la VOC waar Balkenende quasi boos eens over kweelde. Want hij heeft ons laten zien dat politiek bedrijven alleen zichzelf dient.



 

Peter is de beste naam om de top te bereiken

Stephanie   |    |  2 mei 2011
Reactie: Mmmmmm, blijven klimmen dus ;-) xxx
 

Het ZZP-drama

Alfred Griffioen   |    |  2 mei 2011
Reactie: Ondernemers die grotere opdrachten willen binnenhalen kunnen zich vaak het beste organiseren in een coöperatie. Dat heeft drie voordelen: voor de opdrachtgever is er een eenduidiger aanspreekpunt (de coöperatie in plaats van een 'éénpitter'). Je kunt je aansprakelijkheid beter afbakenen zonder dat je 18.000 euro hoeft te storten in een BV. En binnen de coöperatie kun je je nog steeds als zelfstandig ondernemer profileren. Wij hebben onder de naam 'Ondernemerscooperatie' hiervoor een compleet concept ontwikkeld, waar al zo'n 30 groepen gebruik van hebben gemaakt.
 

Peter is de beste naam om de top te bereiken

Peter Witjes   |    |  2 mei 2011
Reactie: Ik heb het altijd al gedacht. Maar nu weet ik waar het vandaan komt!

Groeten,
Peter
 
< vorige 771 772 773 774 2479 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10