zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Griekenland uit de euro – CDU- en FDP-parlementariërs

Wel of geen volledige europese integratie.   |    |  18 mei 2012
Reactie: Hierin is duidelijk dat het europese integratieproces een proces van golfbewegingen is. Omdat het verdere integratieproces minder vrijblijvend van karakter wordt, wordt het proces van golfbewegingen heftiger.
 

48 procent computergebruikers gebruikt illegale software

wer   |    |  17 mei 2012
Reactie: BSA maakt een foutje in de waardering. liefts zien ze 1 miljard gebruikers met 100 euro per licentie en daar moeten wat nullen af. softboys moeten denken aan een redelijek marge, en die is er. bedrijfsmodel aanpassen dus en dat gebeurt ok. aap prijzen bijvoorbeeld. Zelfde met patenten. Deze fosiele flauwekul cente pikkerij remt onze kennismaatschappij. politiek kijk toch eens waar het heen gaat!
 

\'IT-ers houden niet van automatisering\'

NumoQuest   |    |  16 mei 2012
Reactie: @ Annemiek Hovestadt

U stelt het heel aardig. Er lopen teveel mensen rond die spreken alsof ze snappen wat automatiseren is of houden uit hoofde van functie door anciënniteit heel graag een vinger in de pap met allerlei kwalijke gevolgen van dien.

Als je snap hoe IT zich als materie beweegt, weet je meteen hoe er mee om te gaan. Heeft voorts niets meer te maken met proactief of reactief. Het heeft alles te maken in lijn blijven met de materie IT en juist dat is nu precies wat men of niet wil accepteren, of veronachtzaamt door onwetendheid.

In beide gevallen kan dan worden gerefereerd naar de keerzijde van wat je met automatiseren wil beogen. Het gaat je door schade veel meer kosten dan je vooraf dacht te gaan besparen.

Ik kom steeds minder mensen tegen die de materie IT en de werking van IT begrijpen maar steeds meer mensen die heel graag commercieel bezig zijn en dan zie je dus de keerzijden van besparen.

Of, om maar met de laatste negatieve perikelen te spreken de klachten tijdens de examens welke m.b.v. IT werden/worden afgesloten en de IT problemen die men ondervond. Dergelijke problemen kunnen alleen ontstaan door onwetendheid of het uitfaseren van kennis en ervaring door mensen die inderdaad geen enkel idee hebben hoe met IT om te gaan.

Als je, zoals men de voorbij twee jaar heeft gedaan, op deze wijze, op dergelijke schaal, met ervaring, kennis en kunde durft om te gaan met heel veel goedwillende IT professionals, kan dit soort perikelen tegemoet zien.

Dat is overigens wat ik in verschillende fora al meer dan anderhalf jaar propageer. En we zijn al heel aardig aan het afzakken in niveau wat kennis en ervaring betreft. De keerzijde?

Gewoon wachten tot de volgende grootschalige fail. Die zal vast wel weer komen de komende dagen/weken.

IT is een prachtige materie, een boeiend vak maar als je er geen verstand van hebt ....
 

Zes manieren om uw hoofd koel te houden op het werk

Logo Design Contest   |    |  16 mei 2012
Reactie: Interessante uitleg. Geweldig om zo\\\\\\\'n creatieve concept om beginners te trekken om hun aantrekkelijke schrijfstijl te stoppen. Echt indrukwekkend en een goede details. Bedankt voor het delen.
 

Werkgevers discrimineren vooral op leeftijd en etniciteit

WAM van Gestel   |    |  16 mei 2012
Reactie: DE dircriminatie op leeftijd wordt door veel gemeentes in de hand gewerkt.
Deze verplichten mensen duiue geen werk hebben bij bedrijven Mc Donalds te gaan werken met subsidie vann bde gemeente. Dit resulteerd dan in een 1 jarig contract, waarbij de werknemer veerplicht is daar te bkijven werken voor een absoluut nminiimum loontje, ook al kan hij een beter betaaslde baan krijgen. na een jaar vliegen ze er dan uit. Want dan worden ze te duur voor de werkgever, ze nemen nornmaal namelijk alleen jongere aan van ca. 17 jaar. die beloven ze een carriere die ze toch nooit daar zullen krijgen, omdat ze na 2x contract verlenging weer op nstraat staan.
 

Hoe zorg ik dat wij onze deadlines halen?

P   |    |  15 mei 2012
Reactie: Voor mij is het antwoord op deze vraag simpel:
Scrum.

Van Wikipedia: \\\\\\\'\\\\\\\'Scrum is een raamwerk voor agile management (\\\\\\\'\\\\\\\'flexibel beheren\\\\\\\'\\\\\\\') van softwareontwikkeling. Er wordt gewerkt in multidisciplinaire teams die in korte sprints (iteraties van vaste lengte van 1-4 weken) werkende software opleveren. Samenwerking, communicatie en teamgeest zijn hierbij sleutelwoorden. Scrum is een term die afkomstig is uit de rugbysport, hierbij staan de spelers in een grote groep en proberen ze al duwend de bal naar de overkant van het veld te brengen. Er wordt dus niet afgewacht of de vorige fase afgelopen is maar er wordt tegelijkertijd gewerkt.\\\\\\\'\\\\\\\'

Het verhaal in dit bondige boek geeft enorm goed aan of Scrum je aanspreekt en of het je team kan helpen samen te presteren;
http://www.bol.com/nl/p/de-kracht-van-scrum/1001004008563933/

Het volledige \\\\\\\'reglement\\\\\\\' van de werkwijze kan hier en-plein-publique gevonden worden.
http://www.scrum.org/storage/scrumguides/Scrum%20Guide%20-%202011.pdf
 

Vijf open deuren naar een excellente organisatie?

Ad   |    |  15 mei 2012
Reactie: BB,

Waarschijnlijk waren wij 4 jaar geleden al onder deze steen uit.
Waar was u al die tijd?
 

Vijf open deuren naar een excellente organisatie?

bb bossenbroek   |    |  15 mei 2012
Reactie: top managers ondekken zwaartekracht ! onder welke steen heben jullie gelegen
 

Ik kan geen opdrachten vinden als interim-manager. Wat te doen?

jc   |    |  15 mei 2012
Reactie: Helaas, www.thebecompany.nl is niet meer online...
Waar is Judith gebleven...??
 

Durft u uw klant uit te dagen?

Hennie.B   |    |  15 mei 2012
Reactie: Goed stuk.
Het ligt al bij de buitendienst, die kan er haar voordeel mee doen.
 

Sollicitant negeren kan leiden tot aanklacht wegens discriminatie

René   |    |  15 mei 2012
Reactie: Een sollicitatie kan altijd tot een klacht leiden, want klagen kan men altijd.
 

\'Kwetsbaarste groep zakelijke rijders melkkoe van de overheid\'

Stefan   |    |  15 mei 2012
Reactie: De afschaffing van de spaarloonregeling werd ook al aangevoerd als noodzakelijk om de verlaagde overdrachtsbelasting te kunnen financieren. Terwijl de huizenmarkt nog steeds op slot zit en relatief weinig woningen worden verkocht, is er blijkbaar toch veel geld nodig om deze verlaagde overdrachtbelasting te kunnen financieren ...........
 

Durft u uw klant uit te dagen?

Marion   |    |  15 mei 2012
Reactie: Goed artikel ik zie inderdaad bij ons in het bedrijf dat de verkopers hier tegen aanlopen. Ik ga dit artikel zeer zeker in de groep gooien.
 

Nederlander liegt over salaris tegen vrienden

Voorbeeld CV   |    |  15 mei 2012
Reactie: Dit verbaast me niks. Waarom moet er ook altijd zo geheimzinnig worden gedaan over salarissen?
 
< vorige 577 578 579 580 2479 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10