zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Marketing Nederland: ‘Nieuwe koers, investeren en hogere budgetten’

Eelco L   |    |  23 januari 2014
Reactie: De groei van dialoogmarketing is een goede stap denk ik. Het is belangrijk om persoonlijk contact te hebben met klanten, bijvoorbeeld via social media. Zo voelen zij meer verbondenheid met het bedrijf en zullen zij loyaler zijn in de toekomst.
 

Pak probleemmedewerkers direct aan

Susanna   |    |  23 januari 2014
Reactie: Hoe ga je om met een medewerker die al 20 jaar niet functioneert (of nu in ieder geval niet meer mee kan komen) terwijl je er zelf net een jaar werkt? Werk afschuiven, roepen dat je het druk hebt en minutieus alles uitkauwen...

Het is niet fout, het werk wordt goed gedaan, geen fouten, maar het gaat allemaal zo langzaam!

Hoe krijg je iemand zover er wat meer tempo in te brengen?! Daar heb ik grote moeite mee. Tips?
 

Help! Ik ontwikkel mijn talent en ik word super succesvol!

Numoquest®   |    |  22 januari 2014
Reactie: Ik mis hier twee zeer belangrijke punten.

27 jaar regel

Men denkt wel eens dat (Executive) 'talent', of de 'High Potentials' in een bepaalde reichting te duwen is. Steeds vaker blijkt dat helemaal niet zo het geval.

Men heeft geen idee doorgaans van de 27 jaar regel. Een persoon is doorgaans pas op zijn 27e levensjaar volwassen te noemen. uiteraard is de ene wat vroeger dan de ander.

Tot die tijd is men vooral lekker met zichzelf bezig en zoveel mogelijk de 'leukere' dingen van het bestaan. Hun 'attention span' groeit in die tijd en is dan pas rond die tijd volledig te benutten.

Talent
Het woord word te hooi en te gras tevoorschijn gehaald. In 90% van de gevallen ziet men de cumulatie opleiding, wens en genomen professionele werkrichting als indicatoren talent te bepalen. Ik wil het dan hier even niet hebben over allerhande assesment methodieken.

Het vreemde is dan telkens wel weer dat in artikelen als deze word beschreven hoe dat 'Talent' nou toch telkens maar weer het beste met bepaalde zaken om zou moeten gaan om....

Ik ken zelf maar enkele echte Talent managers, die op juiste manier met dat talent weten om te gaan. De rest is feitelijk telkens weer een commercieel verhaal. En dat talent? Dat talent is niet geheel achterlijk en weet dat ook.

Wil je het hebben over echt talent, zoek dan naar een klinische methode talent en persoonlijkheid inzichtelijk te maken. Kijk dan in welke richting dat Talent zich werkelijk wil richten en of investeren voor en door dat talent, een zinvolle exercitie is.
 

\'Pensioenleeftijd van 67 jaar onhaalbaar\'

Henk van Ouwerkerk   |    |  22 januari 2014
Reactie: Wellicht is het mogelijk om op elk gewenst moment de pensioenleeftijd terug te schroeven van 67 jaar naar ongeveer 65 jaar? Ik ben best wel benieuwd of dit zomaar kan zonder echte nadelige gevolgen voor de aow-gerechtigde.
 

Eerste indruk vooral bepaald door uiterlijk

Oda de wit   |    |  22 januari 2014
Reactie: Dat de eerste indruk zeer bepalend is, geloof ik graag. Er zijn tal van wetenschappelijke onderzoeken die dit ook staven.
Datzelfde geldt niet voor de bewering dat maar 7% door de inhoud wordt bepaald. Dit wordt vaak aangehaald, maar ik zie het nooit onderbouwd, met welk onderzoek dan ook.
Het staat mij bij dat de oorsprong van deze bewering ligt in een onderzoek dat vooral aantoonde dat in emotionele situaties nog maar 7% van de inhoud er toe deed.
Is iemand hier iets over bekend?
Oda de Wit
 

Consument voelt zich dom gehouden door bank

Leon Quaedackers   |    |  22 januari 2014
Reactie: Prima omtwikkeling dat de consument '' zichzelf verantwoordelijk acht'' voor inzicht in zijn financiele situatie. Zelf denk ik dat je met ''overzicht'' moet beginnen - zeg maar je huishoudboekje met inkomsten en uitgaven en van bezit & schuld- en je daarmee naar een ECHT onafhankelijke fianciele planner moet stappen; die helpt je - voor zover nodig - aan het benodigde inzicht en - belangrijker nog- bij het maken van een keuze uit de waaier aan financiele producten. Dat kost wat, maar dan weet je zeker dat je het antwoord hebt gekregen dat bij jouw situatie past.
 

Werkzoekend Nederland positief over arbeidsmarkt in 2014

Borges   |    |  21 januari 2014
Reactie: Werkzoekend Nederland positief over arbeidsmarkt in 2014.
Sinds september 2012 ben ik werkloos zonder inkomst.
Ik heb maar ruimte 700 vacature op reageren naar verschillend functies maar succesloos.
Goed om te horen dat werkzoekend Nederland weer vol goede moed het nieuwe jaar in gaat op zoek naar een baan. Mijn doel is om zoveel mogelijk mensen aan een baan te helpen en nu werkzoekenden proactief op zoek gaan wordt dit een stuk makkelijker. ''woord van Directeur en opgichter van Jobbird.com, Jan Cruiming''.
Hoop dat dit jaar een stuk makelijker wordt.
Vriendelijke groet,
Borges
 

Consument voelt zich dom gehouden door bank

Eelco L   |    |  21 januari 2014
Reactie: Het is inderdaad belangrijk om als bank transparant te zijn richting de klant. Als de klant niet weet wat er allemaal gebeurt, zal haar vertrouwen minder worden in banken, wat in deze tijd nooit goed kan zijn.
 

De Fyra had een fijne trein kunnen zijn

NumoQuest®   |    |  21 januari 2014
Reactie: Beste heer Flos,

Het is niet altijd zo dat de mens de zwakste schakel is als zodanig. Mijn ervaring met seminars is namelijk dat meer dan 90% geen enkele weet heeft van wetmatigheden die met die projecten, vooral dan even voor IT projecten sprekend, gemoeit zijn.

Wanneer je bijvoorbeeld IT en Non IT managers and executives duidelijk maakt, wat die wetmatigheden zijn, dan veranderd het beeld maar ook direkt de instelling t.a.v. een project.

Die vertaalsslag maken is niet zo heel erg moeilijk. Er blijken alleen niet al te veel mensen in Nederland te zijn die dat kunnen. De oorzaak daar weer van is min of meer onwil. Ik heb nu eenmaal het trucje op deze manier geleerd dus...

In d epolitiek is het.... ik ben bestuurder dus ik zal.... Met alle kwalijke gevolgen van dien. Want de commercie zal zich uit winstbejag onderwerpen aan wat de bestuurder wil.

Tja.

Eveneens hetzelfde Respect aan u terug.
 

\'Pensioenleeftijd van 67 jaar onhaalbaar\'

Anita   |    |  21 januari 2014
Reactie: Per 1 april aanstaande verlies ik mijn baan door een reorganisatie. Momenteel ben ik druk aan het solliciteren. Jammer genoeg kom ik tot nu toe nergens in aanmerking, volgende maand word ik 50, zou dit invloed hebben? Wanneer er een bedrijf is dat mij een contract zou willen aanbieden tot mijn 67e dan zeg ik 'ja graag'
 

De Fyra had een fijne trein kunnen zijn

Bart Flos   |    |  21 januari 2014
Reactie: Hallo NumoQuest,

Dank voor je reactie. Grappig is dat je niet een totaal ánder beeld hebt maar hetzelfde beeld! Het enige dat ik gedaan heb in Het Perfecte Project is waaromvragen stellen bij hetgeen jij terecht constateert. Uit die waaromvragen volgt dan vanzelf dat er geen specifieke maar generieke oorzaken zijn van projectfalen en projectprutsen. Uiteindelijk kom je maar op één plek terecht: bij de mens. De mens is 'the mother of all fuckups' en in mijn boek geef ik je drie knoppen om aan te draaien: leiderschap, volwassenheid en weerbaarheid. De door jou aangehaalde 'oorzaken' van projectfalen zijn dus helemaal geen oorzaken maar symptomen! Door verder en vooral hoger te kijken dan onze projectneus lang is kom je van symptoombestrijding tot preventie.

Afijn, het Perfecte Project spreekt boekdelen! :-D

Met de meest perfecte projectgroeten,
Bart Flos
 

Vertrouwen topbestuurders op historisch dieptepunt

Eelco L   |    |  21 januari 2014
Reactie: Wat inderdaad vaak mist, is de persoonlijke klantenbenadering van grote bedrijven. Dit is natuurlijk ook lastig als je zoveel klanten hebt, maar door middel van social media kunnen bedrijven wel veel vertrouwen winnen van klanten.
Zo zie ik vaak persoonlijke reacties van KLM op klantenvragen op Facebook.
 

Drie sprookjeslessen voor managers

Gert-Jan   |    |  20 januari 2014
Reactie: Waar beleid ontbreekt, grijpen boekhouders de macht. M.a.w. weet waar je het over hebt anders gaan de ''regeltjes'' het overnemen.
 

De mens als kritische succesfactor van projectteams

Jan Prins   |    |  20 januari 2014
Reactie: Helemaal mee eens. Behalve dat je weet dat persoonlijke drijfveren in belangrijke mate bepalend zijn voor de prestaties van het team is het ook aardig om te weten welke drijfveren dan het succes bepalen! En hoe de verschillende drijfveren op elkaar inwerken?

Daarover hebben wij recentelijk een onderzoek gepresenteerd dat via onderstaande link gratis te downloaden is.

http://priman.nl/onderzoek-team-performance
 
< vorige 324 325 326 327 2480 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10