zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Dieven stelen vijf vrachtwagens met chocolade paaseitjes

Harold   |    |  24 juli 2014
Reactie: Natuurlijk is er voor alles een markt, maar waar je dit verwacht ''veilig'' te kunnen slijten is mij een raadsel.
 

Tien tips bij het oplossen van conflicten

Esther Verhoevende   |    |  24 juli 2014
Reactie: Met name het assertieve gedeelte is belangrijk. Op een respectvolle manier je mening durven geven brengt vaak een hele andere kijk op het conflict.
 

Twaalf tips om met stress om te gaan

Anker & Kompas   |    |  24 juli 2014
Reactie: Stress is een veelvoorkomende reden van ziekteverzuim. Stress kan ook (deels) weggenomen worden door assertiever te worden. Vaker respectvol 'nee' zeggen tegen een klusje op het werk zorgt voor veel rust.
 

Meer cadeaus voor relaties, minder voor personeel

Helden Relatiegeschenken   |    |  24 juli 2014
Reactie: In onze ervaring is het personeelsbeleid 10 jaar na het schrijven van dit artikel toch wel aanzienlijk veranderd. Een groot percentage bedrijven geeft regelmatig haar personeel een kleinigheid uit dank of zelfs wel meer dan een ''kleinigheid''.
 

Piekeren: een veel voorkomende klacht bij stress en burn-out

Ellen   |    |  23 juli 2014
Reactie: Bodo, ik ben benieuwd of je iets gehad hebt aan mijn reactie van zo'n 2 jaar geleden. (Nu we dit topic weer laten herleven.)
 

Piekeren: een veel voorkomende klacht bij stress en burn-out

Teun   |    |  23 juli 2014
Reactie: ?

Ik heb al 2 jaar nergens meer op gereageerd...

Ik denk dat je harige joop bedoelt? :)

Fijn dat het onderwerp na 2 jaar nog zo actueel is.
 

Piekeren: een veel voorkomende klacht bij stress en burn-out

Bodo Trietsch   |    |  23 juli 2014
Reactie: Beste Teun,

Laat even weten op welk artikel je reageert.
Zo te zien niet op ''Piekeren'', waar het nu bij staat.
 

Piekeren: een veel voorkomende klacht bij stress en burn-out

harige joop   |    |  23 juli 2014
Reactie: egoisten zijn vaker gelukkig en hebben een goede baan en gelukkig gezinsleven omdat ze minder sociaal zijn en zo kunnen overleven in dezen harde hectische wereld waar TE sociaal zijn je ondergang kan betekenen .in finacieel en maatschappelijk opzicht.
 

Tien tips om te blijven functioneren tijdens warme dagen

L.Hiemstra v/d wal   |    |  22 juli 2014
Reactie: Hallo,

Hebben jullie misschien ook tips voor mensen die in een verzorgings en verplegingsteam werken van de thuiszorg?Die hebben het ook warm!Deze tips zijn alleen voor mensen die op een kantoor (vaak ook nog met airco)werken.

Fijne zonnige dagen nog!Haha
 

Een medewerker gaat ongepast gekleed. Wat te doen?

U   |    |  22 juli 2014
Reactie: ''Hoe maak ik haar duidelijk dat ze zich gepaster moet kleden?''

Heeft deze werkgever niet bedacht om haar gewoon eens te benaderen met zijn probleem cq. verwachtingen?
 

Het effect van emoties op uw beslissingen

Remco Rijnhart   |    |  21 juli 2014
Reactie: Klopt als een bus.
Uiteraard is iedere verkoopfunctie anders, afh. van wat je verkoopt, en vraagt dat andere vaardigheden. De gemene deler is echter dat EQ een veel betere voorspeller is van succes dan IQ (IQ is zelfs disfunctioneel indien het EQ te laag is).

Bij complexe, risicovolle aankopen is inhoudelijke kennis juist daarom ook belangrijk. Als je als koper namelijk het ''gevoel'' hebt dat de verkoper er niet veel van af weet dan kijk je toch even verder. Deskundigheid geeft dan juist vertrouwen, ook een belangrijke emotie.

Wij trainen vooral verkopers die in deze context actief zijn (B2B, verkopen van complexe ICT oplossingen) en zien dat een combinatie van vaardigheden en inhoudelijke kennis het meeste rendement oplevert.
 

Nieuw kantoor van Vodafone stimuleert flexwerken

Kantoorwinkel   |    |  21 juli 2014
Reactie: Uitstekende keuze, niet enkel vanuit kostenbesparend oogpunt maar ook voor de zorg van ons milieu!
 

Ook ambtenaren blijven langer op kantoor

benthe   |    |  21 juli 2014
Reactie: Ik dacht dat deze fabel al lang geleden de wereld uit geholpen was?
 

`Tot 30 procent besparing mogelijk op kantoor`

Kantoorwinkel   |    |  21 juli 2014
Reactie: De akoestiek draagt hier absoluut aan bij maar ook zijn zaken als werkplekindeling van cruciaal belang voor de productiviteit.
 
< vorige 275 276 277 278 2480 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10