zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Martine van Belle   |    |  5 november 2012
Reactie: Zo herkenbaar en toch niet makkelijk te doorbreken. namen, hoe ik ook mijn best doe, bijna hopeloos.
 

Zachte managers boeken klinkende resultaten

Gerda   |    |  5 november 2012
Reactie: Goed artikel en opnieuw een onderbouwing voor mijn werk! Mijn slogan 'manage met aandacht': heb oprechte aandacht en contact met medewerkers, laat ze weten en voelen wat ze waard zijn, zet ze op de juiste plaats, ontwikkel ze gericht en laat ze hun eigen verantwoordelijkheid nemen, leidt tot het beste return on investment van je menselijk kapitaal en gezien het belang hiervan tot het beste bedrijfsresultaat! Noem het zacht of hard, ik noem het een oplossing voor veel tegenwoordige problemen binnen bedrijven, met sterke verhoging van de productiviteit!
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

anny   |    |  5 november 2012
Reactie: Vooral het visualiseren van symbolen in een voor jouw bekende omgeving, lijkt me een goede tip.
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

nicole peters   |    |  5 november 2012
Reactie: Interessant artikel ook in relatie tot Duurzame Inzetbaarheid en vitaliteit dat binnen ons bedrijf hoog op de agenda staat. Dit onderwerp zou hierbij zeker een van de thema's kunnen zijn.
 

Leads verzilveren in vijf stappen

Bart van Maarseveen   |    |  5 november 2012
Reactie: Stap 2 en 4 (follow-up proces en lange termijn leads koesteren) zijn inderdaad vaak onderbelicht. Juist hier is heel veel winst te halen, goed om dat aan te stippen.

Het beleggen van lange termijn leads in een andere afdeling is vooral hard nodig als je de lead acquisitie gaat verbeteren (en opvoeren). Je krijgt dan meer leads met een grotere diversiteit.
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Lilo Crasborn   |    |  5 november 2012
Reactie: Met name die tips ten aanzien van het presenteren ga ik uit proberen. Sluit goed aan bij wat ik las in het geheugenpaleis, methodiek om goed en veel gericht te onthouden.
Dank voor het artikel.
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Diet zomer   |    |  5 november 2012
Reactie: Bedankt voor je interessante en bruikzame tips! Ben tot nu toe erg sceptisch over snellezen maar misschien word ik door jouw werkwijze over de streep getrokken!
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Hilde te Riet   |    |  5 november 2012
Reactie: Dag Wout,

Zeer bruikbaar en praktisch!Weer goed om me bewust te zijn en in mijn coaching te gebruiken!

Mijn dank!
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Hans   |    |  5 november 2012
Reactie: Super actie. Artikel informatief, praktisch en (dus) inspirerend en de toezegging van app & speeddrill bij x-tal reacties werkt nog eens extra motiverend (zo blijkt). Mijn complimenten :-)
 

Narcistisch leider valt vrijwel altijd door de mand

rekha   |    |  5 november 2012
Reactie: Trouwens Reina, toch wel een leuke wetenschap, dat narcisten altijd door de mand vallen. Ik lach nu al om de verzameling losers van de psycho..dus. Ze heeft zelf zeer wel de kennis dat ze een grote nep show is..die alleen maar met andermans veren kan pronken..de grote leegte is zo manifest in haar, dat ze steeds weer moet investeren in nieuwe losers om haar heen..armstrong heeft net als stapeltje op geheel oneigenlijke wijze, met grove leugens en bedrog, veel applaus ontvangen. De enige narcistische ambitie en doel bleek bereikt..gut gut..is de conclusie toch altijd:
keihard in je graf geschopt te worden. Ik kan niet wachten.
 

Narcistisch leider valt vrijwel altijd door de mand

rekha   |    |  5 november 2012
Reactie: Ja reina, wij weten dat je helaas ervaring moet hebben met deze freaks om te zien dat evil bestaat. Bij mij heeft de psychopatische omkering plaatsgevonden, ook een vaste, voor mij doorzichtige truc van deze psychos. Dwz totale projectie van het gestoorde 'karakter' van de psycho op mijn persoon...karaktermoord heet dat.
De 'arme' omstanders trappen in dit toneelstuk en denken dat ze door de eenzijdige gezwets van de psycho wijs zijn. Ik heb gezien dat zachtaardige mensen in de omgeving van een psycho kwetsende monsters worden..ik heb een vuistregel: laat niemand haat en negativiteit in je stoppen..als iemand dit bij je probeert, door het toneelstuk van slachtoffer en onschuld op te voeren, dan heb je for sure te maken met een pathologische narcist..haat en extreme jaloezie is namelijk het enige wat de freaks kunnen voelen..voor de rest heerst er een grote leegte bij de living dead. Mensen gaan er niet vanuit dat deze figuren werkelijk de meest bizarre leugens verzinnen om je te demoniseren. Omstanders verdienen dan uiteindelijk zo een freak.
 

Leads verzilveren in vijf stappen

Ray   |    |  4 november 2012
Reactie: Helder verhaal...idd meer aandacht voor een goed doortimmerd follow-up proces.
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Wout   |    |  4 november 2012
Reactie: Dank je Wim, Marijke en Barbara,


Het grappige van ons leersysteem is dat we leren te focussen door ons enorm te concentreren. De kunst van snellezen is meer vanuit Alpha Staat te opereren. Hierdoor wordt je optimaal ontspannen terwijl je toch alert blijft. In deze staat is het eenvoudig waar te nemen zonder dat je je hersenen belast met denken. Dit is het tegenovergestelde wat je ervaart waardoor je 's nachts wakker schiet en lijstjes afvuurt Barbara. Dan zit je meer in Betastaat waardoor het letterlijk druk wordt in je hoofd. Alpha staat stelt je in staat om waar te nemen zonder jezelf te belasten. Je blik wordt letterlijk gedivergeerd ipv een kokervisie. Je brein zal beter associatief werken en je zult je meer ontspannen voelen. Door deze staat is je alertheid optimaal waardoor je datgene wat je leest ook opslaat en onthoud. Het begrip stijgt gemiddeld naar 90% en de snelheid neemt toe met factor 3 - 6. Kijk maar eens naar het artikel van 29 oktober in de METRO. Daar heeft een journaliste meegedaan en ontdekt dat snellezen volgens onze methodiek werkt. Fijn voor haar en ook fijn voor ons:)

Nog tien deelnemers aan de discussie en de app en de 13 minuten speeddrill wordt aan iedereen die deelneemt vrijgegeven. Het is als schrijver heel leuk te zien dat je mensen kunt activeren en ook in hun eigen leven in gang kan zetten. Geweldig!
 

Onthoud alles snel en effectief in drie stappen.

Wim Rosseau   |    |  4 november 2012
Reactie: Interessant artikel, en als ik kan bijleren, sta ik op de eerste rij
 
< vorige 498 499 500 501 2479 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10