zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Nederlanders zijn vreselijke zeikerds

Merlijn   |    |  1 augustus 2008
Reactie: Is klagen nu ook al taboe geworden... ;-)
 

Zes vragen om uzelf te stellen op vakantie

Trojan   |    |  1 augustus 2008
Reactie: @ Intuïtie

U spreekt vanuit een kern van waarheid... Fijn dat u zich wel neer kunt leggen bij de sleur van gisteren, vandaag en morgen. Werkze en succes met uw ''zelfontwikkeling''!

;-)
 

Tien tips om van uw ERP-software implementatie een succes te maken

Ad de Beer   |    |  31 juli 2008
Reactie: Nee, ik heb het artikel niet gelezen, anders vraag ik er niet naar.
Ik verwijs ook niet naar het artikel, maar naar de reacties hier op deze site.

Ik citeer:
Gebrek aan commitment bij de klant is m.i. de belangrijkste oorzaak van het falen van een implementatie

Ik heb overigens enkele decennia ervaring met bedrijven waar ICT implementaties mislukt zijn en iedere keer weer hoor ik dat de ICT boer op vragen antwoorde: ''geen enkel probleem, dat kan!''

De goede niet te na gesproken. Maar als de algemene teneur in bedrijven negatief is ten opzicht van ICT dan is er toch wel iets aan de hand?

Graag een link naar het artikel, dan zal ik daar een mening over vormen, dan zoek ik even de link naar een artikel over het mislukken van SOA's, nee geen enge ziekte, Server Oriented Architecture. Erg verhelderend.


 

Tien tips om van uw ERP-software implementatie een succes te maken

Arvel   |    |  31 juli 2008
Reactie: Klagen is iets anders dan negatieve berichtgeving.

Iets niet willen is niet hetzelfde als iets niet durven.

Heb je nou dat artikel gelezen of niet?
Zo ja... waar haal je dan ==Ook nu weer wordt de schuld constant bij de klanten in de schoenen geschoven en de klanten zijn dat ook meer dan zat.
== vandaan?
Zo nee.. Je mening stond al tevoren vast?
 

Zes basisregels voor persoonlijk succes

R.Meister   |    |  31 juli 2008
Reactie: Geachte redaktie;

Ben, een gepensioneerde koopvaardij man.
Stuurman/kapitein:bevoegdheden.
Ik, herken mij in bovengenoemde stellingen voor
100%
Ook, nog, in mijn prive leven, van 63 jaar.
Lees, Uw berichten, regelmatig,sinds ik ben
geabonnerd op Uw site.
Hart.gr.: R.M.Meister.
 

Tien tips om van uw ERP-software implementatie een succes te maken

Ad de Beer   |    |  31 juli 2008
Reactie: Ik ben best benieuwd naar het artikel.

Als de ICT het klagen zo zat is, dan is het misschien een goed idee dat de ICT eens de hand in eigen boezem steekt.
Ook nu weer wordt de schuld constant bij de klanten in de schoenen geschoven en de klanten zijn dat ook meer dan zat.

gewoon een keer de criticasters van de ICT en de ICT met elkaar in discussie. Ik vraag me af of de ICT dat aandurft
 

Diploma alleen levert geen werk op

R.V. Molenbroek   |    |  31 juli 2008
Reactie: Ik denk dat dit artikel een wanna be so story is.

Veel recruters testen diep op IQ en proberen alles boven tafel te krijgen op het medische verhaal van de sollicitant.
EQ is totaal niet van belang zoals vorige artikelen ook laten zien.
 

Zes vragen om uzelf te stellen op vakantie

Intuïtie   |    |  31 juli 2008
Reactie: Als je leven lijden met een lange ij schrijft, in plaats van leiden, dan is het denk ik goed dat dit artikel ook voor jou is geschreven.

Verder zijn er mogelijkheden om deze site te blocken. Scheelt weer stress...

Ik ben blij met dit soort artikelen...ik kan mijn werk helemaal loslaten tijdens de vakantie, ik laat me niet leiden, anders kan het lijden worden en ik zie het als een toegevoegde waarde op mijn intuïtieve ontwikkeling...

Een fijne vakantie
 

Zes vragen om uzelf te stellen op vakantie

Trojan   |    |  31 juli 2008
Reactie: Alstjeblieft zeg!! Is dit artikel onderdeel van één of ander offensief om ons ook tijdens de vakantie maar bezig te laten zijn met werk, werk en nog eens werk?! Moet ik nu zelfs tijdens mijn zuurverdiende vakantiedagen gaan zitten nadenken over mijn ''ontwikkeling'' en mijn ''carriere''! Ik word heeel erg moe van dit soort onzin! Het is wel een keer genoeg met al dat gepush om jezelf voor 1000% in te zetten voor je werk. Als ik deze site moet geloven bestaat er niks anders dan werk en moet je jezelf volledig in het teken van je werk zetten. En zodra de aandacht even verzwakt wordt er onmiddelijk weer een artikeltje gepost waarin we worden aangespoord om zelfs tijdens onze vakantie met ons werk bezig gaan! Hoepel alstjeblieft op met dit soort tips voor persoonlijke groei. Bestaan er ook nog mensen die gewoon een intuitieve groei doormaken? Dus zonder zich op te trekken aan dit soort artikeltjes, die bedacht zijn door mensen zonder een privé-leven en met een gigantische maatschappelijke ontwikkelingsachterstand. Ze weten alles van competentiemanagement en POP-modellen, maar een leven lijden is voor hen kennelijk te confronterend liever verzuipen ze zichzelf in hun werk.

Grt
 

Tien tips om van uw ERP-software implementatie een succes te maken

Arvel   |    |  31 juli 2008
Reactie: Die congressen zijn er al veel. Ook binnen de ICT sector omdat men de negatieve berichtgeving ook meer dan zat is.

Zie onder meer de artikelen in de laatse editie van het (bijna wetenschappelijke) blad Informatie waarin zowel de (in-)flexibiliteit van ERP software als de redenen waarom in de overheid zo vaak projecten als mislukt worden beschouwd.
 

Bespaar 20 tot 40 procent op facilitaire kostenposten

Viviane   |    |  31 juli 2008
Reactie: stappenplanlink verwijst naar homepage, is dat de bedoeling?
vg
 

Tien tips om van uw ERP-software implementatie een succes te maken

Ad de Beer   |    |  31 juli 2008
Reactie: Het lijkt me leuk en nuttig om eens een congres of symposium te gaan wijden aan dit verschijnsel.
De klachten over ICT implementaties en de berichten over mislukkingen teisteren de media al meer dan 10 jaar. In die 10 jaar is er niks wezenlijks veranderd lijkt wel.
Wie heeft er zin om dit congres mee te organiseren?
 

Diploma alleen levert geen werk op

Farida   |    |  31 juli 2008
Reactie: Ik denk dat een diploma in de werkelijkheid toch wel uitmaakt. Ik ben zelf redelijk ver gekomen in mijn carriere zonder diploma, puur en alleen door mijn vaardigheden. Alleen het feit blijft wel dat je l;ager ingeschaald en ingeschat wordt zonder diploma. Ik heb daarom mijn bachelor en master in de avond naast mijn werk afgerond, en nu krijg ik veel meer opties, een beter salaris aangeboden, en neemt men mij serieus als ik voor een bepaalde functie solliciteer.
Opvallend was bijvoorbeeld toen ik zonder diploma solliciteerde voor een functie accountmanager (medior) ik steeds werd ingeschat als junior (na 5 jaar keiharde sales ervaring en bewezen prestaties...) na het behalen van mijn bachelor diploma kreeg ik bij bosjes banen aangeboden voor senior accountmanager. Nu ik mijn master heb en slechts 26 jaar ben, krijg ik ineens functies aangeboden als salesmanager etc. En laat ik nou eerlijk tegen mijzelf zijn, de functie salesmanager die ik nu uitvoer, had ik ook gekund zonder mijn masters...
 

Kledingkeuze van invloed op promotie

chantal berwaerts   |    |  31 juli 2008
Reactie: Ja hoor, kleding vind ik ook belangrijk, maar tailleur voor de dames en costuum en das voor de heren, vind ik helemaal ''verleden tijd''. Ik leid een rekruteringsbedrijf in Wallonië (België) en vraag uitdrukkelijk aan mijn consulenten en psychologen zich proper en modern te kleden. Van mij mag dat gerust een rokje met 't shirt, kleedje of gepaste broek voor de dames zijn, en voor de heren een hemd en broek, met eventueel een jasje. Met deze reaktie wil ik ook bekend maken dat mijn klanten deze kleding appreciëren, geen afstand tussen klant,psycholoog of consulent en ook niet tussen kandidaat, psycholoog of consulent.
 
< vorige 1583 1584 1585 1586 2480 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10