zoeken Nieuwsbrief
      RSS    Twitter   
  
nieuws
 

Talent start 2011 met strijd om droombaan

31 december 2010 - Chantal, Daan en Petra, drie hoogopgeleide young professionals, gaan vanaf 1 januari 2011 de uitdaging aan: vind in 60 dagen de baan van je dromen. Met een persoonlijke marketingcampagne en het inzetten van social media, zoals Twitter, LinkedIn, Facebook en hun persoonlijke weblog, gaan ze op zoek naar mensen en bedrijven die ze bij hun zoektocht kunnen helpen.


De drie kandidaten worden begeleid door Annemarie Appelman, die eerder dit jaar de afwijzingen op haar (traditionele) sollicitaties zat was. Annemarie bewees dat het mogelijk is om via je netwerk en een online campagne in 56 dagen een droombaan te vinden. "Door de campagne hebben mensen om mij heen alles geprobeerd om mij verder te helpen. Dat heeft mijn zoektocht een enorme boost gegeven en van een negatief proces een positief proces gemaakt." Annemarie is met de partners van de '60 Day Challenge' - Careerwise, Blikopener, Glimpen en Lifebrander - enorm enthousiast om de jonge talenten op weg te helpen. 

Volg de kandidaten in hun zoektocht
De drie young professionals staan ieder op een ander punt in hun carrière. Chantal (24) heeft net haar studie afgerond en is op zoek naar haar eerste baan, Petra (28) wil na drie jaar werkervaring een belangrijke carrièreswitch maken en Daan (29) zoekt, na ervaring als fiscalist, een baan die beter bij zijn talenten en drijfveren past. Chantal, Petra en Daan zijn vanaf 1 januari 2011 hier te volgen. 

 
 Doorsturen   4 reacties   
  
 

Gerelateerde nieuwsitems

 Zes tips om uit te blinken waarin u maar wilt
 Talent vertrekt nu vertrouwen toeneemt
 Vijf tips om u te profileren op sociale media
 Social media spelen nauwelijks een rol bij banenjacht
 
 
reacties
 
Janus Kizuna  |   | 
31-12-2010
 | 
13:03 uur
En nu maar hopen dat de drombaan ook aansluit bij de capaciteiten van de kandidaat en deze dus zal gaan excelleren. Dat is de enige juiste match.
Rick  |   | 
1-01-2011
 | 
11:01 uur
Ik ben heel benieuwd. het is mij nog niet gelukt om door middel van social media een geschikte baan te vinden. Ik vertrouw dan ook meer op de ouderwetse brief met CV.

Jan  |   | 
2-01-2011
 | 
19:09 uur
Leuk initiatief. Ik vind dat te weinig mensen social media op de juiste manier inzetten om een baan te vinden. Twitteren dat je een baan nodig hebt is leuk maar conceptueel aan de slag gaan zie ik te weinig. Maak een blog en laat zien dat je een expert bent of wilt worden. Ga daarnaast aan de slag met Twitter (op dezelfde manier) dan heb je gewoonweg een veel grotere slagingskans.
Boudewijn van Achter  |   | 
3-01-2011
 | 
09:26 uur
Als we dat nu ook eens doen voor mensen tussen de 40 en 50. En daarna tussen de 50 en de 60. Ook deze mensen hebben talenten maar zijn niet sexy. Hoeveel dagen zou het duren voordat zij aan de bak komen. Geen droombaan maar een baan passend bij werk en denkniveau.
Vind het absoluut een proef waard!

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
advertorial
'Sneltraining' Spreken in het openbaar
Een unieke sneltraining, anders dan andere en met stip de beste op dit gebied in Nederland. De methode Mind Tuning van Pieter Frijters is vernieuwend en staat garant voor succes. Bel voor meer informatie 0182 631 232 of surf naar www.spreek.nl.
Lees verder
reacties
Doorbreek de sleur en word productief en blij (2) 
Burn-out en schaamte: onlosmakelijk verbonden (1) 
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie (1) 
Als de dertiende maand niet meer motiveert. . .  (1) 
Hoe kunnen wij sneller besluiten nemen? (1) 
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor! (2) 
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers (1) 
beurs
AEX index: 289.16 -2.29 %
Stijgers Dalers
Xeikon 2.77  8.2 %
Ordina 0.87  1.2 %
Tkh group 17.29  1 %
Ten cate 18.72  -11.1 %
Arcelor mitt 11.12  -6.1 %
Aperam 9.31  -6 %
Wall Street herstelt van forse verliezen na opmerkingen Monti en Hollande
Beursupdate: AEX op Wall Street
Aalberts stelt omwisselverhouding dividend vast
meer beurs
advertorial
Meer dan 100 gratis checklists voor ondernemers
Op de vernieuwde site van Brisk Magazine vindt u meer dan 100 handige checklists voor ondernemers. Van het oprichten van een BV, het uitvoeren van een marktonderzoek, tot elektronisch factureren. Van de checklist 'functioneringsgesprek' tot het tegengaan van een jetlag. En nog veel meer. Gratis. Meld u nu aan!
Lees verder
top10
Herken de elf roddeltypes in uw team
Zes tips voor een onderscheidende sollicitatie
Werkkostenregeling stuit op verzet
Crisis overleven? Vehoog uw gunfactor!
Nederlander gaat inefficiënt met tijd om
Zeven tips om de sleur van een overbelasting te voorkomen
Tien redenen om workshifting te omarmen
Vraag om loonsverhoging als de nood het hoogst is
De slechtste baas. . . bent u nog altijd zelf
Headsetintegratie is topprioriteit voor callcenter managers
meer top 10
boekennieuws
Denken als een generaal
Wilt u ook risico's nemen, knopen doorhakken en moeiteloos collega's en vrienden overtuigen? Kies dan voor de strategieën en tactieken van de generaal, toonbeeld van daadkracht en heldere communicatie.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures