zoeken Nieuwsbrief
      RSS   
  
nieuws
 

Werkende ziet op tegen werken met kerst

Teken van waardering helpt werkende de kerst door

22 december 2008 - Eén op de vijf werknemers ziet op tegen werken met Kerst, ook al hoort het bij hun baan. Werken met Kerst zou voor 22 procent leuker zijn als zij extra geld kregen en voor 22 procent is het al meer de moeite waard als ze een gebakje, een kerstlunch, -borrel of –diner krijgen.

Dat blijkt uit onderzoek van vakbond CNV onder werknemers in de zorg, politie, openbaar vervoer en media over werken met Kerst. De werkenden ervaren wel waardering van hun collega's voor het werken met Kerst. Ze vinden het overigens belangrijk dat de feestdagen eerlijk verdeeld worden onder collega's. 

Publieke waardering

De waardering van het publiek verschilt per sector. Een ruime meerderheid van de werknemers uit de zorg en media geven aan dat zij zich gewaardeerd voelen door het publiek voor het werken met Kerst. Bij de politie (34 procent) en in het openbaar vervoer (29 procent) geven werknemers juist aan dat zij te weinig waardering ontvangen voor hun werk tijdens Kerst. 

Leuker

Het CNV roept iedereen op om het werken met Kerst voor de ander leuker te maken. Besef dat deze mensen hun werk doen, terwijl u vrij hebt om met familie en vrienden de feestdagen te vieren. Wees vriendelijk, werk mee, maak eens een praatje, toon uw menselijk gezicht! 

 
 Doorsturen   1 reactie   Reageer  Nieuwsbrief   
 

Gerelateerde nieuwsitems

 Uw populariteit staat of valt met het kerstpakket
 Kerst doet manager meer kwaad dan goed
 Werknemer verwacht extraatje van baas
 Kerstmis leidt tot reflectie, ook op carrière
 
reacties
 
maria  |   | 
25-12-2009
 | 
07:39 uur
Tja er zullen altijd mensen werken tijdens de feestdagen ik zelf werk in de beveiliging ook een branche waar je volcontinue werkt
Het is deze periode letterlijk feest voor de dieven als bedrijven zijn gesloten.Een periode vol vernielingen en inbraken en andere zaken je neemt het voor lief en kan niet anders.Er zullen altijd mensen zijn die met de feestdagen moeten werken het kan niet anders.
Ondanks dit alles fijne feestdagen toegewenst vanaf mijn werkplek

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
advertorial
Spreken als Pieter Frijters?
Leer ontspannen presenteren met flair. Bent u gewend te presenteren en te speechen, maar wilt u een ware topspreker worden, die iedereen zich herinnert? Of bent u juist een beginneling, die spreekangst en gierende zenuwen wil omzetten naar een ontspannende en overtuigende presentatie? Pieter Frijters coacht en traint CEO's en topmanagers maar ook beginnende leidinggevenden en professionals. Bel 0182 612 345 om uw plek te reserveren of kijk op www.spreek.nl.
Lees verder
reacties
IT-managers moet minder sturen op proces en meer op uitkomst (1) 
Heb je tips voor mij als beginnend manager? (1) 
Zo gaat u om met de geruchtenstroom (3) 
Rijksoverheid evalueert subsidies niet goed (1) 
Marketeer heeft duurzaam ondernemen hoog in het vaandel (1) 
Zes tips om leiding te geven aan slimmeriken (2) 
Email via cloud computing vereist aandacht voor privacy (1) 
beurs
AEX index: 326.57 0.32 %
Stijgers Dalers
Ordina 2.61  4.4 %
Innoconcepts 0.2  5.3 %
Wessanen kon 2.75  3.8 %
Advanced met 6.38  -8.1 %
Antonov 0.17  -5.6 %
Gamma holdin 21.23  -3.5 %
Aanstaande huizenverkopen in Amerika flink gestegen
Spanje plaatst met succes nieuwe lening
Duitse autoverkopen onder druk in augustus
meer beurs
vaknieuws
Outsourcen van ICT is onvermijdelijk in westerse wereld
Commissarissen pakken bestuurders niet hard genoeg aan
Curator TEG: bedrijf ging ten onder aan slecht bestuur
Rijksoverheid evalueert subsidies niet goed
Ziekenhuizen worden gedwongen tot financiële focus op korte termijn
meer beurs
top10
Zo gaat u om met de geruchtenstroom
Zes valkuilen bij het voeren van een selectiegesprek
Twintig dingen die succesvolle werkzoekenden doen
Subtiele vleierij brengt u heel ver
Nederlander is moe
Arbeidsbemiddelingbranche vraagt om nieuwe technologieën
Zes tips om uit te blinken waarin u maar wilt
Heb je tips voor mij als beginnend manager?
Zes tips om leiding te geven aan slimmeriken
Nederlanders onderschatten impact preventie
meer top 10
boekennieuws
Handboek Online Marketing
Het Handboek Online Marketing (HOM) is een praktisch management- en studieboek dat bol staat van de cijfers, feiten, do's en dont's, praktijkvoorbeelden, interviews, modellen en cases. Het handboek maakt een einde aan het blindelings inzetten van 'zomaar wat online instrumenten'.
Lees verder
meer boeken
vacatures
meer vacatures