11 februari 2014 -
Manutan start gisteren met de actie ‘9 to Fun’. Elke dag kunnen werknemers van bedrijven via de website prijzen winnen die de werkplek een stukje leuker maken, zoals een espressoapparaat, hangmat en compleet verzorgde vrijdagmiddagborrel.
Maar volgens het bedrijf is het meer dan zomaar een leuke actie. Marketing Director Arie van Dusseldorp: "U brengt als fulltime werknemer al gauw 80.000 uur op het werk door. Onze missie is om elk uur daarvan een stukje aangenamer te maken. Veiliger, leuker, makkelijker, socialer. We leveren uit voorraad meer dan 40.000 producten die daarbij helpen. Van veiligheidshelm en palletwagen tot zit-sta bureau." Volgens Van Dusseldorp wordt jaarlijks zeven procent van de werkenden getroffen door een geestelijk of lichamelijk arbeidsongeval. "Dat proberen we door ons assortiment terug te dringen. Maar denk ook aan artikelen om gezellig met u collega’s te ontspannen. Een zitzak of tafelvoetbalspel bijvoorbeeld. Door de actie ‘9 to Fun’ willen we niet alleen de winnaars blij maken, maar ook dat plezier op het werk centraal stellen."
De ‘9 to Fun’-actie
Deelnemers kunnen via de actiewebsite, die via www.manutan.nl te benaderen is, een vraag beantwoorden. Dat kan op werkdagen tussen acht uur ’s ochtends en elf uur ’s avonds. Uit de deelnemers wordt dan de volgende ochtend om tien uur de winnaar van de dagprijs getrokken. Alle deelnemers dingen ook mee naar de weekprijzen. Dat zijn prijzen als een airhockeytafel, tafelvoetbalspel of een flipperkast. Van Dusseldorp: "In plaats van ‘s ochtends stil achter uw bureau te schuiven en ’s avonds weg te gaan zonder iemand gesproken te hebben, is het toch veel leuker om met uw collega’s even een spelletje te doen? Komt u ook wat extra in beweging. Zitten is immers het nieuwe roken." De actie duurt tot en met 28 februari en wordt door bannering, een online video en radiocommercials ondersteund.