zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
autonieuws
 

Porsche 911 GT2 RS: donutfail op Goodwood

 

3 juli 2017 - De Porsche 911 GT2 RS maakte afgelopen weekend zijn publieksdebuut tijdens het Goodwood Festival of Speed. De demonstratie verliep helaas niet helemaal vlekkeloos.

De 911 GT2 RS is de snelste straatlegale 911 ooit en dat kun je op twee manieren demonstreren: met een recordtijd in Goodwood óf een spectaculaire show. Porsche koos voor optie twee, maar al snel bleek dat lastiger dan gedacht. Nee, de peperdure bolide crashte niet, maar het scheelde niet veel.



Elektronica
De bloedsnelle bolide zit bomvol slimme elektronica om 'm op de weg te houden, want niet iedere bestuurder zal in staat zijn deze 700 pk sterke achterwielaandrijver te bedwingen. Diezelfde elektronica zorgde er op Goodwood voor dat het niet lukte om enkele donuts te draaien. De coureur in kwestie had vermoedelijk vergeten het daarvoor bestemde knopje (lang) in te drukken. Een lichte blamage voor het oog van honderden toeschouwers is wat volgde.

Rookwolken
Het lijkt erop dat Porsche nog wel zo slim was om de traction control uit te schakelen, want in de rest van de video blijkt dat de GT2 RS wel degelijk rook kan produceren. De bestuurder in kwestie reed na de mislukte donuts dan ook door alsof er niets gebeurd was. Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op www.autowereld.com.

 
 Doorsturen   Reageer

 

Laatste autonieuws

  Mercedes-AMG EQS 53 is een olifant. Maar wel een snelle olifant.
  Skoda voert druk op Volkswagen op met Enyaq iV Coupé
  Dit is de volledige elektrische Mercedes EQE! Denken we ...
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10