zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
autonieuws
 

Audi A3 is World Car of the Year 2014

 

18 april 2014 - Op de finale van de jaarlijkse World Car of the Year-awards is de Audi A3 als winnaar uit de bus gekomen. Hij laat daarmee geduchte concurrenten als de Peugeot 308 en BMW i3 achter zich.

De New York Auto Show 2014 was het toneel voor de prestigieuze awardshow, die vijf verschillende categorieën kent. Elk automerk wint natuurlijk echter het liefst de overall-prijs voor World Car of the Year, die de Audi A3 dit jaar dus in de wacht sleept. En er wordt ook een motivatie gegeven waarom de A3 als winnaar is verkozen. Het model is namelijk door zijn 'veelzijdigheid in carrosseriestijlen, zijdezachte rijbeleving en uitgebreide keuze van motoren' verkozen boven zijn concurrentie.



i3 dubbel in de prijzen
In de andere categorieën komt de BMW i3 als grote winnaar uit de bus. Die werd door de 69-koppige jury van autojournalisten uit 22 landen namelijk gekozen tot winnaar van de World Green Car of the Year en World Car Design of the Year awards. Als World Performance Car of the Year kwam de Porsche 911 GT3 als winnaar uit de strijd, en de Mercedes-Benz S-klasse versloeg onder andere de Range Rover Sport als World Luxury Car of the Year.Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op www.autowereld.com.

 
 Doorsturen   Reageer

 

Laatste autonieuws

  Mercedes-AMG EQS 53 is een olifant. Maar wel een snelle olifant.
  Skoda voert druk op Volkswagen op met Enyaq iV CoupĂ©
  Dit is de volledige elektrische Mercedes EQE! Denken we ...
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10