zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
autonieuws
 

Flinke prijsverlaging Citroen C-ZERO

 

23 maart 2012 - Citro?heeft de vanafprijs van de C-ZERO met bijna vijfduizend euro verlaagd naar ¬ 24.700,- (exclusief BTW). Volgens Citro?heeft de prijsdaling te maken met ontwikkelingen in de markt en lagere productiekosten.

Bij Citroën (C-ZERO), Mitsubishi (i-MIEV) en Peugeot (i-On) moet de introductie van de Renault Zoe ongetwijfeld als een flinke schok zijn aangekomen. Een volwaardige elektrische auto voor nog geen 21 mille. Daarmee wordt de drieling in één klap flink op achterstand gezet. Citroën speelt er als eerste op in door de vanafprijs te verlagen tot net geen 25 mille (ex. BTW). Maar nog altijd ruim 4.000 euro meer dan de Zoe.



The New Motion
Naast de prijsverlaging laat Citroën weten een samenwerking te zijn aangenaam met The New Motion. Als klant kun je daarbij profiteren van twee speciaal samengestelde pakketten. Het Start pakket is kostenloos en bestaat uit een publiek laadpunt, nationale laadpas, 1 maand gratis gebruik van het snellaadnetwerk, thuisinspectie voor infrastructuur voor het thuisladen én 3 maanden toegang tot de The New Motion helpdesk. Het Laad Pakket bestaat uit 3 maanden gratis snelladen en 6 maanden toegang tot de The New Motion helpdesk. De vanafprijs voor dit pakket is € 630,-. Afhankelijk van het gekozen type laadpunt en eventuele installatiekosten kan de prijs variëren. Je kunt zelfs een laadpunt huren voor € 29,95 per maand. Kijk voor meer autonieuws en rij-impressies op www.autowereld.com

 
 Doorsturen   Reageer

 

Laatste autonieuws

  Mercedes-AMG EQS 53 is een olifant. Maar wel een snelle olifant.
  Skoda voert druk op Volkswagen op met Enyaq iV Coupé
  Dit is de volledige elektrische Mercedes EQE! Denken we ...
 
reacties
 
Er zijn nog geen reacties.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10