zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

`Wilskracht leidt tot succesvol diversiteitsbeleid`

18 maart 2009 - Vrouwen aan de top, of de afwezigheid daarvan, blijft een probleem in het bedrijfsleven. Harry van Dorenmalen, algemeen directeur Benelux van IBM, is ervan overtuigd dat wilskracht van het management, verpakt in een officiële beleidsrichtlijn, resulteert in een succesvol diversiteitsbeleid. Daarnaast moeten vrouwen binnen een bedrijf ook geënthousiasmeerd worden om te blijven en door te groeien.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   1 reactie
 

 
reacties
 
if I were a boy  |   | 
19-03-2009
 | 
18:01 uur
Ik zou graag eens reageren op dit onderwerp.
Wij zijn van België en studeren de richting Public Relations en events, hier hebben wij een vak netwerking en lobbying.
We hebben als onderwerp voor ons project gekozen voor dit onderwerp, we willen namelijk bedrijven stimuleren om in hun management en bestuur 1/3 vrouwen te steken.
Want we zijn ons ervan bewust dat wij als vrouwen later het moeilijker zullen hebben om hogerop te komen dan mannen.
Het is een groot probleem dat dringend behandeld moet worden.
Graag zouden wij wat tips verzamelen omtrent hoe vrouwen dit kunnen aanpakken?
Als jullie ons daarbij zouden kunnen helpen, zouden we heel gelukkig zijn.

Alvast bedankt

Mvg

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10