zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

TEM is een groeimarkt

26 juli 2011 - Wereldwijd groeide de markt voor TEM-applicaties en -diensten vorig jaar met bijna 20% van 750 miljoen dollar in 2009 naar 895 miljoen dollar in 2010, zo blijkt uit een studie van Gartner. De groei illustreert hoe complex telecomfacturen (telecom expense management) geworden zijn.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   1 reactie
 

 
reacties
 
Hans Krommenhoek  |   | 
27-07-2011
 | 
08:17 uur
Goed artikel echter moet men niet alleen de nadruk worden gelegd op het administratief onder controle te krijgen van de processen maar dat er ook direct besparing te realiseren zijn.

Neem als voorbeeld dat veel facturen die men ontvangt van telecomprovider fouten bevat. Ook voor deze is het een complexe aangelegenheid. Hierdoor kan men alleen door het inzetten van een goede TEM oplossing deze facturen automatisch controleren en direct besparingen realiseren. Wij maken gebruik van Asentinel die alle facturen automatisch controleert. Ik weet niet of Anatole of Ezwim dit kan.

Telecom is ook een van je IT asset die je onder controle moet krijgen!

Mvg Hans Krommenhoek

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10