zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

Ondernemingen moeten gewoon meer investeren in klantenservice

8 april 2011 - Marketeers kunnen het contact met klanten en medewerkers alleen duurzaam verbeteren wanneer ze vanuit het merk oprechte relaties met deze groepen aangaan. Aan het woord is Rene Herremans, senior manager employer branding bij Ahold.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   2 reacties
 

 
reacties
 
HR Brandboy  |   | 
12-04-2011
 | 
19:41 uur
Heb je groot gelijk in en belangrijk hierbij, maar dat zal je als empployer brand manager wel beamen, is het investeren in de betrokkenheid van de medewerkers. Het is één ding om de onpersoonlijke tussenschakels weg te halen, maar de medewerkers moeten zelf ook gemotiveerd worden om de klant op een goede manier verder te helpen. Door dit direct klantencontact zullen ze wel meer betrokkenheid voelen, maar daar begint het net. Een tevreden medewerker is niet noodzakelijk een betrokken medewerker. Investeren in klantenservice door een directer en beter contact, maar ook door motivering en engagering van medewerkers. Employee satisfaction & Engagement = Customer Satisfaction & Engagement. Waarschijnlijk niets nieuws voor jou :), maar vind toch dat dit hierbij vermeld moet worden. Grt
nienke  |   | 
14-04-2011
 | 
11:37 uur
Ben het eens dat een positieve waardering van klanten alleen bewerkstelligt kan worden wanneer klanttevredenheid ook daadwerkelijk gedragen wordt door medewerkers. Belcompany vind ik hiervan een mooi voorbeeld, zij belonen hun werknemers op basis van klanttevredenheid. En dat deze aanpak effect heeft blijkt: Belcompany heeft de publieksprijs 'Graham Telecom Award' gewonnen.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10