zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

Verkopers moeten zeven doodzonden vermijden

5 november 2010 - Verkopers zullen meer succes hebben als ze de zeven doodzonden vermijden. De eerste is klanten vervelen. Doorgaans zijn verkopers vlotte sprekers. Ze weten hoe ze hun verhaal moeten vertellen en vestigen de aandacht stevig op hun product, merk of dienst. Is dat echter wel wat klanten willen? Zij hebben een bepaald probleem en zoeken een oplossing. Verkopers moeten eigenlijk de klant de meeste zendtijd in het gesprek geven, en vervolgens daar een inhoudelijk antwoord op geven.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   1 reactie
 

 
reacties
 
Wim van Vonderen  |   | 
8-11-2010
 | 
19:01 uur
Weet je wat een echte doodzonde is? Lezers vervelen met dit soort nutteloze artikelen die onder het kopje ''vaknieuws'' worden gepresenteerd. Als deze site haar klanten eens serieus neemt dan weten ze dat deze artikelen geen waarde toevoegen.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10