6 augustus 2010 - Nederlandse gemeenten zijn niet van plan om gratis evenementen af te schaffen. Na het drama tijdens de Love Parade in het Duitse Duisburg ontstond een discussie over de beheersbaarheid van dergelijke evenementen.
6 augustus 2010 - Unica Installatiegroep heeft door de overname van AAC Cosmos de ICT-tak versterkt. Rik Dikken, algemeen directeur van Unica, noemt de overname een geschenk uit de hemel. Hij sluit nieuwe overnames op de ICT-markt niet uit.
6 augustus 2010 - Humares is de nieuwe eigenaar van detacherings- en W&S-bureau Flexsearch. De activiteiten en consultants van de aanwinst worden toegevoegd aan het label Nova Engineering. Het label Flexsearch zal verdwijnen. Financiële details over de omzet van Flexsearch en de overname maakt Humares niet bekend.
6 augustus 2010 - Creyf`s Uitzendbureau is door HR-professionals en uitzendkrachten tot `Uitzendbureau van het jaar 2010` uitgeroepen. Flexspecialist van het jaar is, evenals in 2009, ASA Student Uitzendbureau geworden. Ruim 13.000 HR-professionals en uitzendkrachten beoordeelden Creyf`s als beste uitzendbureau, met een gemiddeld eindcijfer van 7,4.
6 augustus 2010 - Het budget voor de organisatie van de Olympische Spelen in Londen is al meerdere keren verhoogd. Medio juli 2012 gaan de zomerspelen van start. Londen is de eerste stad die het sportfestijn voor de derde keer organiseert. Tijdens de vorige editie in Londen, in 1948, werd soberheid betracht. Engeland bouwde geen nieuwe stadions en de atleten werden ondergebracht in bestaande scholen en houten hutten.
6 augustus 2010 - Musea in Nederland weten zichzelf te promoten ondanks het feit dat ze (tijdelijk) gesloten zijn. Die promotie is ook wel nodig omdat anders mensen wegblijven door het `vergeten` van het museum. De sluiting van de musea biedt diezelfde musea ook de kans om eens verder te kijken dan alleen de tentoonstellingen binnen de eigen museummuren.
5 augustus 2010 - Uitzendbureau Content heeft een klantportaal ontwikkeld onder de naam MijnContent om kosten te kunnen besparen. Tevens kan met MijnContent het gemak voor kandidaten en opdrachtgevers worden vergroot. Met het klantportaal wil Content verschillende doelgroepen tegelijk via het internet mee laten profiteren van innovaties in de uitzendbranche.
5 augustus 2010 - Het programma Gezond Leiderschap van Zilveren Kruis Achmea heeft tot doel drukbezette managers met een ongezonde levensstijl aan het sporten te krijgen. Voor mensen met een drukke, verantwoordelijke baan blijkt het een uitdaging om via een streng regime kilo`s kwijt te raken en ook een gedragsverandering te bewerkstelligen.
5 augustus 2010 - Bedrijven maken op grote schaal de overstap van e-mail naar netwerksites voor de interne én externe communicatie. Niet alleen een grote verzekeraar als Achmea (28.000 werknemers), maar ook kleinere organisaties kunnen er baat bij hebben om te communiceren via minder indirecte media dan e-mail.
5 augustus 2010 - STAN Partnerships heeft een belang genomen van 60% in uitzendbureau SeniorStaff. Volgens directeur Timo de Regt is het marktgebied 45-plus aan groei onderhevig en wil STAN Partnerships daarin meegaan. Het belang past dan ook bij het uitbreidingsplan dat het bedrijf eind 2009 al aankondigde.
5 augustus 2010 - De populariteit van social media neemt zo snel toe en de invloed ervan wint zo snel terrein, dat bedrijven haastig op zoek zijn naar experts in deze media. Bovendien moeten ze alle moeite doen bij te blijven op het snel veranderende gebied van twittering.
5 augustus 2010 - Banken beweren bij hoog en laag dat de verplichting om meer eigen geld aan te houden zal leiden tot een beperkte kredietverstrekking. Verschillende onderzoekers laten echter geen spaan heel van de kinderlijke argumentatie van de banken.
5 augustus 2010 - In steeds meer bedrijfstakken wordt allround personeel geschrapt voor een handjevol lopendebandwerkers dat geen inhoudelijke kennis heeft en slechts via strikte procedures deeltaken uitvoert. Voor de werkgevers dat prettig, want het bedrijfsproces verloopt dan efficiënter en goedkoper. Voor werknemers en cliënten is het onprettig.
5 augustus 2010 - De leaseauto is nog steeds een populaire arbeidsvoorwaarde. Liefst 93% van de multinationals in Nederland heeft een leaseregeling. Maar door de economische crisis worden deze leaseregelingen wel beter bekeken.