zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

Nederlandse online-bestedingen groeien fors

17 juni 2010 - Uit de Thuiswinkel Markt Monitor 2009-2, opgesteld door Blauw Research in opdracht van Thuiswinkel.org, zijn al verschillende cijfers gepubliceerd. Zo weten we al dat de online-consumentenbestedingen in 2009 met 17 procent groeiden tot 6,38 miljard euro en dat de online-omzet van speelgoed vorig jaar meer dan verdubbelde.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   1 reactie
 

 
reacties
 
Poppenpret Poppenwagens  |   | 
29-07-2013
 | 
16:50 uur
De laatste paar jaar zijn er bij ons zeer veel poppenwagens afgenomen, een significant verschil in vergelijking met de jaren ervoor. We kunnen dus inderdaad stellen dat er online meer speelgoed gekocht wordt

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10