11 maart 2013 - Wall Street is vandaag met een kleine winst de dag uitgegaan in een verder saaie handelsdag zonder noemenswaardig nieuws. De Amerikaanse beurzen openden de dag nog licht lager.
De Dow Jones Index sloot 0,35 procent hoger op 14.447,29 punten. De breder samengestelde...
11 maart 2013 - De Amsterdamse beurs is maandag met een klein verlies aan de nieuwe handelsweek begonnen.
De AEX verloor 0,3 procent op 351,66 punten. Ook elders in Europa sloten de beurzen licht lager. Handelaar Laurens Maartens van Saxo Bank sprak van een relatief rustige dag.
"Er gebeurt weinig en beleggers nemen wat winst na de downgrade van Italië [door Fitch Ratings]", aldus Maartens, die ook voor de rest van de week rekening houdt met winstnemingen.
Voor de langere termijn blijft Maartens echter positief gestemd. De 360 punten moet volgens de handelaar in de komende weken haalbaar zijn. Als aanjager voor hogere koersen ziet Maartens de macro-economische cijfers uit Amerika, die al weken beter dan verwacht zijn.
"De cijfers uit Amerika zijn het fundament en meevallende cijfers uit Azië zijn het toefje", aldus Maartens, die de Europese beurzen uiteindelijk ziet aanhaken op Wall Street.
11 maart 2013 - KasBank heeft Pauline Bieringa voorgedragen als commissaris.
Bieringa, afkomstig van BNG Bank, wordt op de komende aandeelhoudersvergadering van 24 april voorgedragen, waarna aandeelhouders kunnen stemmen over de benoeming.
Bieringa volgt Amandus Lundqvist op.
Door: ABM Financial News. Info@abmfn.nl Hoofdredactie: +31(0)20-737 17 42 Redactie: +31(0)20-262...
11 maart 2013 - De koers van Aegon staat maandag flink onder druk. Aegon levert 1,3 procent aan beurswaarde in nadat de advocaat-generaal vrijdag een advies uitbracht aan de Hoge Raad dat de verzekeraar onjuist heeft gehandeld door onder Koersplan te hoge premies te rekenen...
11 maart 2013 - Brunel International meldt het vertrek van de financieel directeur en laat weten de algemene aandeelhoudersvergadering uit te stellen vanwege een onderzoek naar de recent gemelde fraude in Amerika.
Rob van der Hoek treedt per direct terug als financieel directeur van Brunel. De...
11 maart 2013 - Telegraaf Media Groep heeft in het vierde kwartaal de omzet zien stijgen dankzij overnames, terwijl de advertentiemarkt onder grote druk bleef staan.
Vanwege de grote onzekerheid over de ontwikkeling van de advertentiemarkt in het, traditioneel belangrijke, vierde kwartaal heeft TMG geen concrete...
11 maart 2013 - Wall Street begint maandag vlak aan de nieuwe handelsweek. Futures noteren een half uur voor opening van de handel nipt in het rood.
Veel beweging wordt niet verwacht. De beursagenda voor maandag is leeg. Later in de week staan nog cijfers over onder meer de industriële productie, de arbeidsmarkt en het consumentenvertrouwen geagendeerd.
Het aandeel Dell komt mogelijk in beweging nu de computerfabrikant met Icahn Enterprises van Carl Icahn een geheimhoudingsovereenkomst heeft getekend.
Oprichter Michael Dell wil samen met Silver Lake de computerfabrikant van de beurs halen en is bereid 13,65 dollar per aandeel te betalen. Voorbeurs handelt het fonds een procent hoger op 14,30 dollar.
11 maart 2013 - De Nederlandse staat heeft voor 2013 een financieringsbehoefte van 91,1 miljard euro. Dit is licht hoger dan de 90,3 miljard euro waarop het Agentschap van de Generale Thesaurie aanvankelijk rekende.
Op dit moment heeft het Agentschap 8 miljard euro opgehaald op de...
11 maart 2013 - De Implied Volatility Index (IVIx) van de AEX noteert maandag bij een stand van 351 punten op 11,1 procent. Daarmee is de volatiliteit met 17 procent gedaald op weekbasis.
De Implied Volatility Index Percentiel noteert op 5 procent. Dit betekent dat 5...
11 maart 2013 - Het conjunctuurbeeld in de OESO-landen blijft verbeteren en wijst op sterkere groei. Dit blijkt uit de Composite Leading Indicators, een conjunctuurindicator van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling.
De CLI steeg van 100,3 in december naar 100,4 in januari. Een stand...
11 maart 2013 - De Portugese economie is in het vierde kwartaal met 3,8 procent op jaarbasis gekrompen. Dit blijkt maandag uit cijfers van het Portugese bureau voor de statistiek.
Op kwartaalbasis was er in de laatste drie maanden van 2012 sprake van een terugval van...
11 maart 2013 - Sinds mei 2012 handelt ArcelorMittal in een zijwaarts koerspatroon. Mede gelet op de rsi kan de koers op korte termijn herstellen
ArcelorMittal handelt in een ruime trading range van 10,80 euro tot 13,80 euro.
Het fonds heeft vorige week steun gevonden aan de...