zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
beurs
 

Beurs van Amsterdam voorzichtig van start

13 oktober 2009 - Naar verwachting zal de beurs van Amsterdam vanochtend neutraal van start gaan. Gisterenavond sloten de beurzen in New York hoger, maar was er wel sprake van winstnemingen. Sommige handelaren stelden hun winst veilig nu deze week een aantal belangrijke derdekwartaalcijfers zullen worden gepresenteerd. Diverse grote financials en Intel en Google zullen hun aandeelhouders op de hoogte stellen van hun prestaties over de afgelopen drie maanden.
Bron: ABM Financial News
 
 Doorsturen   1 reactie  
 

 
 
reacties
 
r4 kaarte  |   | 
14-10-2009
 | 
11:15 uur
Alle landen beurs zijn goin bij crash steeds weer. Maar ING verbetert goed, in het ergste voorwaarden. Dank voor informatie-uitwisseling met ons.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10