24 maart 2015 - De Amerikaanse beurzen hebben winsten van eerder op de dag niet vast kunnen houden en koersen af op een lagere slotstand.
De S&P 500 index daalde 0,4 procent naar 2.095,70 punten, de Dow Jones index verloor eveneens 0,4 procent op 18.038,69 punten en de Nasdaq bewoog 0,2 procent in het rood op 5.002,67 punten.
De Amerikaanse beurzen koersten daarmee voor de tweede dag op rij in het rood, terwijl afgelopen week de toonaangevende S&P 500 index juist voor het eerst weer in het groen sloot op weekbasis, na drie verliesreeksen op rij.
Aanvankelijk profiteerde Wall Street nog van een zwakkere dollar, maar naarmate de handelsdag vorderde won de Amerikaanse munt aan kracht. Het muntpaar euro/dollar noteerde 0,2 procent lager op 1,0925.
De prijs voor een vat Brent-olie daalde 1,6 procent op 55,03 dollar. Edelmetalen goud en zilver stegen eensgezind 0,4 procent.