12 maart 2015 - Wall Street beweegt richting een licht hogere opening. Futures op de Dow Jones, S&P en Nasdaq noteerden rond de klok van twaalf uur circa 0,3 procent in het groen.
Goud steeg 0,8 procent in waarde en ook olie werd meer waard. Een april-future voor een vat West Texas Intermediate steeg 0,7 procent naar 48,52 dollar. Een vat Brent olie werd zelfs 1,3 procent duurder op 58,31 dollar.
De euro/dollar laat inmiddels een herstel zien naar 1,0614, nadat het muntpaar vanochtend kortstondig onder de 1,05 dook. Rabobank voorziet dat de sterke dollar, naast de achterblijvende loonontwikkeling, er voor kan zorgen "dat de Fed terughoudend is met het verhogen van de rente en dat dit pas in december 2015 zal gebeuren".
Beleggers krijgen vanmiddag inzicht in onder meer de detailhandelsverkopen over februari en de bedrijfsvoorraden over januari. Verder staan ook de wekelijkse steunaanvragen op de rol.
Salix Pharmaceuticals, de Amerikaanse partner van Pharming, komt mogelijk in beweging nadat Endo International woensdagavond een hoger bod uitbracht dan Valeant Pharmaceuticals. Endo is bereid 175,00 dollar per aandeel Salix neer te tellen, terwijl Valeant een bod uitbracht van 158,00 dollar. Wel is het bod van Valeant volledig in contanten en dat van Endo ook deels in aandelen. Salix handelde woensdag op het slot op 168,61 dollar.
United Technologies gaf aan de strategische alternatieven voor dochterbedrijf Sikorsky te onderzoeken. Mogelijk wordt de helikopterfabrikant afgesplitst via een beursgang.
Alibaba zou volgens Bloomberg van plan zijn om 200 miljoen dollar te investeren in Snapchat. Deze investering geeft Snapchat, dat in 2011 het levenslicht zag, een waardering van circa 15 miljard dollar.