28 januari 2014 - DuPont heeft in het laatste kwartaal van 2013 de winst zien verdubbelen en voorziet ook voor dit jaar een verdere verbetering.
CEO Ellen Kullman van de chemiereus schreef de goede resultaten toe aan hogere volumes, innovaties en een toegenomen productiviteit.
DuPont boekte in het vierde kwartaal een ruim 3 procent hogere omzet van 7.836 miljoen dollar. Deze omzetstijging werd vooral gedreven door hogere verkopen in de regio Europa, Midden-Oosten en Afrika en Latijns-Amerika. Onder de streep leverde dit een nettowinst op van 185 miljoen dollar tegenover 92 miljoen dollar een jaar eerder.
Over heel 2013 steeg de omzet met ruim 2 procent tot 36.144 miljoen dollar. De nettowinst steeg van 2.755 miljoen dollar naar 4.848 miljoen dollar.