23 januari 2014 - Wall Street gaat een licht negatieve opening tegemoet. Futures op de Dow, S&P en Nasdaq noteren ruim een half uur voor opening circa 0,3 procent lager.
Voorbeurs bleek het aantal wekelijkse steunaanvragen met 1.000 gestegen tot 326.000. Het cijfer over de voorgaande week werd echter met 1.000 neerwaarts bijgesteld.
McDonald's boekte in het vierde kwartaal 2 procent meer omzet en winst. De identieke omzetontwikkeling, voor restaurants van de hamburgerketen die langer dan een jaar open zijn, was echter 0,1 procent negatief. Voorbeurs werd het aandeel licht lager verhandeld.
Verder is er aandacht voor eBay en Netflix, die woensdag nabeurs met cijfers kwamen. Daarbij meldde eBay dat de activistische aandeelhouder Carl Icahn wil dat de online marktplaats afscheid neemt van betaaldienst Paypal. eBay wordt voorbeurs ruim 2 procent hoger verhandeld en Netflix zelfs 17 procent hoger.
Later vanmiddag volgen nog onder meer huizencijfers, het consumentenvertrouwen en de voorlopige inkoopmanagersindex voor de industrie. Nabeurs komen zwaargewicht Microsoft en koffieketen Starbucks nog met de resultaten over het afgelopen kwartaal.