28 juli 2013 - Een overvolle beursagenda voor de komende week, nadat de AEX afgelopen week na vier weken van hogere koersen moest passen.
Naast de halfjaarcijfers van een flink aantal ondernemingen, waaronder TNT Express, Wolters Kluwer en Royal Dutch Shell, is er ook op macro-economisch vlak veel te doen.
Zo staat komende week het belangrijke Amerikaanse banenrapport weer op de agenda, als ook de inkoopmanagersindexen voor de industrie en een eerste schatting van de groei van de Amerikaanse economie in het tweede kwartaal.
Tot slot laten ook de centrale banken weer van zich horen. De week begint met op maandag de Bank of Japan, gevolgd door op woensdag de Amerikaanse Federal Reserve en donderdag de Europese Centrale Bank.