21 februari 2013 - Docdata heeft in 2012 de omzet en winst zien stijgen doordat de activiteiten op het vlak van e-commerce de terugval bij technologiebedrijf IAI Industrial Systems compenseerden. Voor 2013 is het bedrijf echter onzeker over e-commerce doordat een belangrijke klant zich terugtrekt en nog geen vervanging is gevonden.
Het afgelopen boekjaar nam de omzet toe met 17 procent tot 152,8 miljoen euro. Analisten van SNS Securities rekenden vooraf op een omzet van 144,0 miljoen. Bij de e-commerce dienstverlening steeg de omzet met meer dan een kwart tot 142,8 miljoen euro.
Onder de streep restte een nettowinst ter waarde van 7,6 miljoen euro, tegenover 6,8 miljoen euro in 2011. SNS Securities had gerekend op 9 miljoen euro.
Docdata stelt een dividend van 0,55 euro per aandeel voor.
Voor 2013 gaf het bedrijf geen concrete outlook af, vanwege het niet precies in kunnen schatten van het weggevallen van de omzet voor internetretailer Zalando. Docdata zegt te zullen blijven zoeken naar vervangende omzet voor Zalonda, dat een eigen webshop en logistieke centra in gebruik neemt.