zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

IT-budgetten lopen flink terug



Eind april rondde de marktonderzoeker het zogenaamde Gartner Executive Programs af. De ondervraagden bleken overigens niet voornemens nog meer bezuinigingen door te voeren. Ze voorzien in meerderheid economisch herstel vanaf medio 2010. Investeringsplannen voor software, hardware en infrastructuur beginnen daarom nu al te ontstaan. Door de bezuinigingen volgen ook heronderhandelingen van contracten met dienstverleners en uitstel van projecten en het schrappen van banen.

Bij dienstverleners, telecom- en hightechbedrijven kwamen de bezuinigingen met 10% het hardst aan. In de maakindustrie was sprake van een gemiddelde daling van 8%, in de nuts- en financiële sector van circa 4%. De gezondheidszorg vormde met een stijging van 2% een gunstige uitzondering.

Bron(nen):
Automatisering Gids (12-6-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10