zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

ICT-bedrijven verliezen aantrekkingskracht op arbeidsmarkt



KPN is met de zesde plaats het hoogst genoteerde ICT-bedrijf. René Gerhardus, hoofdredacteur van InCompany, verklaart dat KPN het altijd goed doet. Getronics, onderdeel van KPN, lift mee op de solide reputatie van KPN. Als Getronics nog zelfstandig was, zou het op de 52ste plek staan. Andere ICT-bedrijven in de top 50 zijn TomTom op 24, Capgemini op 28, IBM op 35, Microsoft op 36 en ASML op 41. Logica en Atos Origin vielen voor het eerst buiten de top 100. Accenture wist niet eens door te dringen tot de top 300. Volgens Gerhardus hangt dat samen met de lage klanttevredenheid.

Marco Gianotten, verbonden aan onderzoeksbureau Giarte, stelt dat ICT-bedrijven slecht zijn in communicatie. Bedrijven die wel veel in beeld zijn geweest zoals Capgemini en Ordina, staan wel in de top 100. Capgemini klom van 54 naar 28. Woordvoerder Madelon Kaspers verklaart dat Capgemini heeft geïnvesteerd in medewerker- en klanttevredenheid.

Bron(nen):
Automatisering Gids (5-6-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10