zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Nederlandse manager blijft nonchalant onder crisis



De meeste Nederlandse ondernemingen verwachten, in tegenstelling tot veel Aziatische ondernemingen, dat de crisis wel overwaait. Ze grijpen de situatie nauwelijks aan voor strategische veranderingen. Slechts 24% van de ondernemingen verwacht de komende twaalf maanden veranderingen in de strategie door te voeren, daar waar wereldwijd 50% van de ondernemingen het komend jaar wijzigingen in de bedrijfsstrategie voorziet.

William Koot is Advisory partner bij KPMG. Hij zegt geschrokken te zijn van de cijfers. `Nederlandse bedrijven grijpen de crisis blijkbaar niet aan voor strategische verandering. Wereldwijd wordt de crisis opgepakt om na te denken welke richting het op moet met het bedrijf. Wij denken dat, nu we een paar zwaluwen zien, we de crisis wel zullen uitzitten met alleen kostenreductie. Het lijkt er haast op dat Nederlandse bedrijven denken dat ze straks gewoon verder kunnen met hun plannen van vóór oktober.`

Bron(nen):
De Telegraaf (4-6-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10