zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Consultancy zit in zwaar weer



Die krimp zal in Europa zelfs 8,8% bedragen. Nederland kent de hoogste consultancyuitgaven per hoofd van de bevolking en een marktvolume van circa 200 miljoen euro. Verder zitten M&A consultants door de forse daling van het aantal fusies en overnames vrijwel zonder werk. Geen enkel kantoor neemt nog mensen aan en de kans is groot dat veel adviespraktijken de komende tijd de deuren voorgoed zullen moeten sluiten. De beloning van consultant staat ook onder neerwaartse druk. Veel opdrachtgevers hakken adviesopdrachten in stukken en stellen de beloning voor de consultant daarbij afhankelijk van het resultaat.

Er zijn overigens ook sectoren waar nog wel groei in het advieswerk valt te verwachten. Zo gaat Leonard Koningswijk van Quanteus dit jaar nog uit van groei in de telecom-, industrie-, farma-, en in de financiële sector.

Bron(nen):
Fem Business (9-5-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10