zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Google Trends ziet einde van recessie naderen



Vragen over Mercedes en champagne nemen sinds januari toe, schrijft de Britse krant Sunday Telegraph, terwijl Aldi en Lidl opnieuw minder mensen lijken te interesseren dan begin 2009. Google Trends heeft zijn strepen op vlak van kansberekening al verdiend. Onlangs voorspelde de machine al dat de Noorse deelnemer aan het Eurosongfestival de liedjeswedstrijd zou winnen met een historisch record van 388 punten. Alexander Rybak won uiteindelijk met 387 punten.

Volgens de Telegraph werd in april 30% vaker naar Mercedes Benz gezocht, terwijl Gucci en champagne 8 en 6% populairder zijn geworden. Budgetalternatieven lijken hun beste tijd te hebben gehad: Lidl en Aldi worden 13 en zelfs 36% minder gezocht.

Bron(nen):
Express.be / MD Info (20-5-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10