zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Klanten klagen minder over reisondernemingen



Sinds 2001 is het aantal ingediende klachten meer dan gehalveerd, tot 1.585. Deze daling is te danken aan betere dienstverlening en door goede afhandeling van de klachten door ondernemingen zelf. Daarnaast werd vaker een schikking bereikt tussen klagende klant en aanbieder. Bij 50% van de klachten die in 2008 toch de Geschillencommissie Reizen bereikten, kwam het tot een uitspraak. In 2001 was dat nog maar in 36% van de klachten het geval.

Bij 37% van de uitspraken in 2008 werd de klacht ongegrond verklaard, 55% van de klagers werd bij een uitspraak (deels) in het gelijk gesteld. Het percentage uitspraken waarbij de klant in het ongelijk wordt gesteld, is sinds 2001 gestegen. Mogelijk komt dat doordat de onderbouwing van touroperators is verbeterd. In 2008 werd het meest geklaagd over de kwaliteit van accommodaties. Daarna waren slecht vervoer en slechte reisbegeleiding de meest gehoorde klachten.

Bron(nen):
Reisrevue (8-5-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10