zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Mannen `jagen` tegenwoordig weer op voedsel



Het verhaal van de jacht met zijn indrukwekkende trofeeën is vervangen door verhalen over het boodschappen doen, thuiskomen met bijzondere producten en vertellen over de vangst. Het percentage mannen dat in de supermarkt komt vertoont al jaren een stijgende lijn, vooral bij boodschappen voor het weekend. In 2005 was één op de zes van zulke shoppers man. Dat is met 28% gegroeid. In 2008 deed 75% van de mannen dagelijkse boodschappen, 9% meer dan in 2005. Bij de speciaalzaken bezoekt 49% van de mannen de bakker, 39% de slager en 39% de groenteman. De slijterij wordt door 18% genoemd en de delicatessenwinkel door 11%.

Ook op andere producten dan food jagen mannen. Hun hele manier van shoppen wordt tegenwoordig beïnvloed door de oertijd. Zij slaan snel toe als zij een prooi zien, in tegenstelling tot vrouwen die verzamelaars zijn en urenlang kunnen rondkijken. De meeste jagers zijn vrije, geëmancipeerde geesten die graag hun eigen weg gaan.

Bron(nen):
Second Sight (mei 2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10