zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Havenpool RPS krijgt nog weinig mensen aan het werk



De vakbonden hebben met de havenondernemer Hans Vervat het uitzendbureau Rotterdam Port Services (RPS) opgericht. Vervat was aandeelhouder in SHB. RPS werd gepresenteerd als doorstart van SHB, maar was dat feitelijk niet, aangezien geen activa of personeel werden overgenomen. Volgens Vervat hebben circa 150 voormalige medewerkers van SHB een contract getekend met RPS. Een groot deel van de voormalige medewerkers zit nog in de ziektewet.

Ruud Wennekes, bestuurder bij FNV Bondgenoten, schat in dat de contractanten van RPS zo`n 400 diensten per maand draaien. Dat komt neer op circa 80 fte. Joint Port Services (JPS), het uitzendbureau van Jan Weemering, werpt zich tevens op als opvolger van SHB. Inmiddels hebben 120 voormalige SHB`ers zich bij JPS ingeschreven.

Bron(nen):
Nieuwsblad Transport (6-5-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10