zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Campagne moet paprika promoten



Het doel van de campagne is om paprika te presenteren als kleurrijk product voor kleurrijke mensen die kleurrijk willen koken. Volgens campagneleider Thijs Jasperse namens P8 gaat Nederland binnen de campagne weer heel nadrukkelijk toewerken naar een afzendersmerk. Het is de bedoeling om meer uit te dragen waar het Nederlandse product voor staat. Het merk dat hier uit voort moet komen gaat Holland Produce.nl heten. Dit merk geldt niet alleen voor paprika maar ook voor komkommer en aubergine.

De Colourfultaste-campagne was er ook al in 2008. Toen werden namens P8 in Nederland, in samenwerking met vijf supermarktketens, ruim 2 miljoen paprika`s voorzien van het bijbehorende logo. Volgens Jasperse zijn er voor Nederland en Duitsland nog volop mogelijkheden voor de paprikamarkt. Een gemiddeld Nederlands gezin eet maar één paprika per maand. Binnen de campagne is een receptenfolder ontwikkeld. Verder wordt de campagne onder meer ondersteund via een website en een consumentenwedstrijd.

Bron(nen):
Groenten en Fruit (24-4-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10