zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Overheden stellen eisen aan duurzaamheid van arbeidskrachten



De eisen voor de productgroep uitzendkrachten werden in oktober 2008 opgesteld. Machiel van Dalen, adviseur duurzaam inkopen bij SenterNovem, verklaart dat de eisen betrekken hebben op het vervoer van medewerkers van uitzendorganisaties en van flexkrachten. Daardoor kan als minimumeis worden gesteld dat de organisatie maatregelen neemt of heeft genomen om de milieubelasting van het transport te verminderen. Ook kan worden geëist dat de inschrijver op een aanbesteding de CO2-uitstoot reduceert of compenseert.

Desiree van Oorschot, coördinator maatschappelijk verantwoord ondernemen bij Olympia Uitzendbureau, heeft het beleid van Olympia gevormd met de criteria van SenterNovem in gedachten. Het is in deze branche lastig om ambitieuze doelen te vertalen naar concrete criteria.

Bron(nen):
Flexmarkt (april 2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10