zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Interieurfabrikant Vitra verkoopt beleving



Volgens Koen Rolvink, manager strategie sales van Vitra, is het verder belangrijk personeel aan het bedrijf te binden. Dat doet Vitra niet met leaseauto`s en een goed salaris maar vooral door het terugdringen van het ziekteverzuim, een hogere productiviteit en dus een efficiënter bedrijf. Om mensen op het werk zelf ook tevreden te houden stelt Vitra hoge eisen aan de werkomgeving. Het kantoor moet niet alleen een werkplek zijn, maar ook een ontmoetingsplek met een sociale functie.

Vitra heeft daarom een filosofie ontwikkeld met de naam `Net `n Nest`. Net staat hierbij voor netwerken en nest heeft betrekking op het zich terug kunnen trekken. Vitra is niet alleen betrokken bij personeel maar ook bij de klanten. Zo zet het bedrijf in op early supplier involvement. Door zo vroeg mogelijk de juiste waarde en boodschap over interieur over te brengen aan klanten, wil Vitra de klant helpen de juiste interieurkeuze te maken.

Bron(nen):
Sales Management (april 2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10