zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Grafisch mkb kan performance management beter uitbesteden



Diepenveen constateert dat veel mkb-bedrijven in de grafische sector mensen wel handvatten willen geven om hun functioneren te verbeteren, maar de bedrijven blijven daarbij steken in de uitvoering. Dat komt omdat de zij blijven hangen in oude patronen. Een directeur kan zich bijvoorbeeld bezig houden met de klantenportefeuille terwijl hij zich eigenlijk op andere zaken moet concentreren.

Dit geldt vooral voor kleinere bedrijven. Die hebben onvoldoende personeel om alles zelf te doen. Daarom is het verstandig iets als performance management uit te besteden. Uitbesteding kan ervoor zorgen dat er meer duidelijkheid komt op het gebied van personeel, zodat er later geen scholingsachterstanden zijn en bedrijven verder kunnen in de sector ondanks veranderende tijden.

Bron(nen):
Compres (april 2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10