zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

NGI constateert overschot aan personeel voor ICT-dienstverleners



De schattingen zijn gebaseerd op verhalen vanuit de NGI-achterban. Bedrijven die zaken doen met de overheid of partijen op het gebied van sociale zekerheid hebben minder met dergelijke overcapaciteit te maken. Niettemin meent Anita Bosman van de NGI dat er bij andere bedrijven nog steeds ICT-vacatures zijn, vooral bij eindgebruikers. Aan het eind van het jaar verwacht de beroepsvereniging weer een tekort.

De tijd van personeelswerving met bijvoorbeeld leaseauto`s lijkt echter voorbij. `De bedrijven kiezen voor andere arbeidsvoorwaarden. Bijvoorbeeld dat medewerkers vier dagen mogen gaan werken`, meent Bosman.

Bron(nen):
Computable (10-4-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10