zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Liberalisering postmarkt is nieuw pijnpunt voor document manager



Zo ook bij de werkzaamheden van de fictieve document manager Fred. De interne klanten van Fred eisten steeds meer van hem. Collega Laura van de afdeling levensverzekeringen vraagt continu om nieuwe dienstverleningsovereenkomsten en wil de garantie dat alle documenten goed worden verstuurd. Document specialist Edward is verantwoordelijk voor het output-gedeelte en houdt de vinger aan de pols van de time-to-market. Systeemarchitect Peter wil het concept zaakgewijs implementeren voor de outputmodule. De batchverwerking van documenten wordt dan ingeruild voor continu productie.

De pijnpunten van Fred zijn dat interne klanten meer flexibiliteit en controle wensen over de documentprocessen. Fred zelf wil de behoefte aan specialisten verkleinen en de kosten verlagen. Deze pijnpunten zijn te ondervangen door specifieke software voor procesbeheer met een goede grafische interface in te zetten.

Bron(nen):
Document manager (april 2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10