zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Sorry zeggen is in de mode



Alan Greenspan, voormalig voorzitter van de Amerikaanse centrale bank, heeft toegegeven dat strenger toezicht op de financiële sector was vereist. Fred Goodwin, topman van Royal Bank of Scotland, heeft meermaals erkend dat de overname van ABN Amro een grote fout is geweest die zijn bank op de rand van de afgrond heeft gebracht. De vraag is wat de wereld opschiet met de excuses. Kees de Kort, beursanalist bij AFS Capital Management, had liever gezien dat de spijtoptanten echt verantwoordelijkheid nemen en opstappen.

Intermediair heeft enkele personen geselecteerd die ook alle reden hebben om hun excuses aan te bieden. Bijvoorbeeld Bill Clinton, de voormalige president van de VS, omdat hij de handel in rommelhypotheken mogelijk maakte. De media hebben te weinig ruimte geboden aan economische dwarsdenkers. Ook Intermediair zelf liet financieel utopisten klakkeloos aan het woord.


Bron(nen):
Intermediair (2-4-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10