zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

KPN schrapt 1.400 banen bij Getronics



Er verdwijnen 950 bij Getronics zelf. De overige 450 betreffen gedetacheerden. Getronics beheert werkplekken voor zijn klanten. Het bedrijf raakte een aantal omvangrijke orders kwijt. Zo hevelde chipbedrijf NXP zijn IT-uitbesteding over naar concurrent AtosOrigin. Daarnaast breken bestaande klanten contracten open en worden er harde heronderhandelingen gevoerd.

Eventuele overnameplannen kan Getronics voorlopig waarschijnlijk in de kast zetten. `Cash flow is een van de heilige huisjes voor KPN, meer nog dan de winst. Nu de verkoop van onroerend goed vertraging heeft opgelopen, en er contributies moesten komen voor het pensioenfonds, blijft daar niet enorm veel extra voor over`, aldus analist Victor Bareno van SNS Securities.

Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (1-4-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10