zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Spanning tussen TNT en vakbonden loopt op



De vakbonden zien door de verziekte sfeer in ieder geval geen kans meer een nieuw en cruciaal cao-akkoord uit te leggen aan hun leden. Het feit dat TNT niet goed heeft gereageerd op het verzoek van de bonden is voor de bonden een teleurstelling en een gemiste kans. De cao-onderhandelingen gaan immers spoedig een cruciale fase in. Het nieuwe cao-akkoord is nodig omdat TNT Post de komende drie jaar van 11.000 medewerkers af wil.

De reorganisatie is noodzakelijk om TNT overeind te houden. Een akkoord waarbij ingegrepen werd op salarissen is door vakbondsleden weggestemd. De bonden hebben de leden een nieuw voorstel voorgelegd: loon inleveren voor werkbehoud of knokken voor loonsverhoging, maar zonder werkgaranties. De uitkomsten van dit voorstel worden spoedig bekend.

Bron(nen):
De Telegraaf (18-11-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10