zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Slotervaartziekenhuis start online social platform



Bestuursvoorzitter van het Slotervaart Aysel Erbudak wil alle vormen van informatie via Drimpy beschikbaar maken. Zo wordt het voor patiënten makkelijker hun medische dossier te delen met hun netwerk van familie en vrienden. De patiënt bepaalt wie toegang krijgt tot welke informatie. Hij kan bijvoorbeeld ook ervaringen delen en informatie uitwisselen met medepatiënten als ervaringsdeskundigen.

Farmaceutische bedrijven en zorgverzekeraars krijgen geen toegang tot informatie van patiënten. Leveranciers van zorg moeten volgens Erbudak informatie over zorg beter toegankelijk maken, zodat de patiënt meer de rol van regisseur krijgt en zelf een zorgverlener kan kiezen. Zij denkt dat het platform de zorg geld kan besparen doordat de patiënt zelf deels de benodigde informatie verzorgt, analoog aan internetbankieren.

Bron(nen):
Medisch Contact (14-10-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10