zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Arbocatalogus kan nog beter



De arbocatalogi blijken als het gaat om overzichtelijkheid al voor verbetering vatbaar. Wie iets over bijvoorbeeld werkdruk wil opzoeken, moet een doorzetter zijn. Vanaf de startplek van een catalogus moet soms meerdere malen doorgeklikt worden om tot het gezochte resultaat te komen. Als het gaat om werkdruk schieten veel catalogi ook hier te kort.

De meeste catalogi omvatten wel uitgebreide vragenlijstonderzoeken om de werkdruk te achterhalen, maar er ontbreekt dan wel wanneer en waarom zo`n onderzoek nodig zou zijn. Tegenover de gebrekkige catalogi staan echter ook positieve uitschieters die wel duidelijk zijn.

Bron(nen):
Arbo Magazine (september 2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10