zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Groothandel moet overleven door toegevoegde waarde te leveren



De branche telt 55.000 bedrijven en is goed voor 5,4% van de werkgelegenheid plus 43% van de export. Jaap Eikelboom, consultant bij logistiek adviesbureau Districon te Maarssen, stelt dat technologie niet allee bedreigingen maar ook kansen biedt. Groothandels zijn in hoge mate geautomatiseerd. Daardoor kunnen veel nieuwe diensten worden aangeboden.

Bedrijven willen minder tijd spenderen aan goederenontvangst, magazijnbeheer en leveringsadministratie. De groothandel moet de wensen van klanten blootleggen en als administratieve, logistieke en verkooppartner optreden.

Bron(nen):
Management Team (9-9-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10