zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Pensioen payrollers kan bij Bpf of bij StiPP ondergebracht worden



In principe moeten payroll-ondernemingen zich aansluiten bij het pensioenfonds voor de uitzendbranche (StiPP). Nu wordt onderzocht of payrollers moeten deelnemen aan de pensioenregeling in de bedrijfstak waarin ze werkzaam zijn. Afhankelijk of vanuit de optiek van het fonds, de werkgever of de werknemer wordt gekeken, kan het wenselijk zijn dat payrollers verplicht deelnemen aan de pensioenregeling in de bedrijfstak waarin ze werkzaam zijn, dan wel dat aansluiting bij StiPP de voorkeur heeft. In het merendeel van de gevallen is het echter beter dat payroll-ondernemingen bij StiPP blijven aangesloten. Verplichte deelname aan de pensioenregeling van een Bpf is vooral gewenst wanneer payrollen veel voorkomt in de desbetreffende branche en daardoor de verplichtstelling als gevolg van draagvlakverlies risico loopt.

Anderzijds: aansluiting van payrollers kost het Bpf geld wanneer dienstverbanden kort zijn. In dat geval geniet STiPP de voorkeur.

Bron(nen):
Pensioen Magazine (september 2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10