zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Financieel adviseur moet meer inzicht geven in beloning



De geplande wetswijziging stelt de minister van Financiën in staat om veel meer duidelijkheid te eisen omtrent de kosten van de dienstverlening van financieel adviseurs. Tot nu toe strekte de verplichte openheid van financiële tussenpersonen zich uit tot provisies van de leverciers van het financiële product.

Veel financieel adviseurs zijn overgestapt op een uurtarief. Zodoende zouden ze de regels over de transparantie rond de provisie kunnen omzeilen. De nieuwe wet, die in 2013 moet ingaan, geeft de minister bevoegheid om dit uurtarief aan banden te leggen. Het is niet duidelijk of de minister ook daadwerkelijk paal en perk wil stellen aan het uurtarief.



Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (30-8-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10